بچه دوم و کنار اومدن بچه اول

چطوربچه اولتونوبرابچه دوم آماده کردید؟
ماپسرمون4سالش وتصمیم داریم بچه دوممون بیاریم ممنون ازراهنماییتون:pray:t2:

1 Likes

کنار میاد چون خودش بچه اس من داداشم سه ساله بود ک اومدم

ولیییی

اگر از لحاظ مالی اوکی هستید بیارید لطفا

1 Likes

سلام
من دخترم دوسالش بود ک دومی اومد
از قبل همش بهش میگفتم داداش جون داری و چند وقت دیگه میاد پیشمون
ورابطه ها رو زیاد بهش میگفتم تو فامیل مثه بچه های عمه و دایی … یا تو کارتون نشون میدادم از خوبی های داشتن خواهر و‌برادر میگفتم
و تو بازی با عروسکاش بهش میگفتم
سر سفره به جای سه بشقاب چهارتا میزاشتم و میگفتم این برای نی نی جدید که قرار بیاد بااینکه نمیفهمید ولی خب مشاور گفت این کارو کنم
وقتی هم بدنیا اومد یک اسباب بازی خوب که دوست داشت براش‌دادیم گفتیم نی نی برات اورده
ولی خب بچه من کوچیک بود زیاد متوجه نمیشد
یکی دوماه اول بعد از بدنیا اومدن دومی خوب بود حسودی نمیکرد
ولی خب بعد از دوماه داره متوجه میشه چخبر شده

2 Likes

انشاالله کنارمیادچون منطقی
چشم عزیزم
ممنونم:pray:t2:

1 Likes

شما مي توني اهنگ داداش جون رو از نت دانلود كني براش بزاري خيلي قشنگ حتما خوشش مياد
يك دختر چهارپنج ساله كه منتظر داداشش هست براي بدنيا اومدن

1 Likes

ممنون عزیزم پسرم بزرگترازدخترتون صحبت منطقی متوجه میشه کارایی که انجام دادیدم سعی میکنم انجام بدم:pray:t2:

1 Likes

منم دارم کم کم باهاش درمورد داداشش حرف میزنم تا حدودی کنار اومده ولی بستگی ب بعد دنیا اومدن نی نی داره.
پسرمنم بینشون ۴سال و ۶ماه اختلاف ه

1 Likes

میشه بگیدچه جملاتی بهش میگید؟
سوالاتی که ازبرادرش داره درچه حد؟

1 Likes

ان شالله كنار بياد عزيزم
ولي خب ازالان وابستگي تون رو كمتر كنيد و استقلال داشته باشه چون نوزاد رسيدگيش زياد خواه ناخواه بچه حسادت ميكنه چون بيشترين وقتو بايد براش بزاريد

1 Likes

درست میگید به نظرتون ازتوجهم کمترکنم وهمسرم توجهشوبیشترکنه؟

اوایل میگفتم نی نی داریم توی شکم مامانیه کوچولوهست…داداش دوست داری بعد کم کم دیدم ذوق میکنه یا اسم داداش میاره گفتم اسم داداشت چیه دیگه یادگرفت.بعد میگم چ وقتایی خوابه کی بیداره
بهش گفتم وقتی بیاد کوچولوهست باید بیاد بغل مامانی شیربخوره تا بتونه زودتر بزرگ بشه ک باهاش بازی کنی.الان ی حرفایی میزنه متوجه میشم ک تا حدی متوجه شده.یا هرچیزی بشه اسم برادرشو میاره توضیح میده…
اتفاقا قراره هرچیزی خریدیم بگیم داداشت خریده ک بیشتر بهش علاقه نشون بده.البته بهداشتم مشاوره داره گفت کم کم میگیم چکارکن.ب شوهرمم گفتم بسشتر وقتشو با پسر بززگم باشه ک اون ک نوزاد و بچست حالیش نمیشه فعلا.

1 Likes

ممنونم عزیزم خدانگهشون داشته باشه:heart_eyes::pray:t2:

1 Likes

سلام…با اینکه هنوز دومی رو باردار نشدم گاهی از طرف داداش یا آجی نداشتش باهاش حرف میزنم:joy:
مثلا صدامو نازک میکنم و بهش میگم داداش جونم من اگه بیام پیشت مراقبم هستی ؟اگه اسباب بازی بخوام بهم میدی؟
یا وقتی از خواب بیدار نمیشه با صدای آجی یا داداشش بیدارش میکنم کلی هم ذوق میکنه…

1 Likes

ای جانم خداحفظش کنه براتون:heart_eyes:
منم هنوزدومی روباردارنشدم ولی خب باهاش یه مقدارصحبت کردیم که آماده بشه

1 Likes

زنده باشی عزیزم

1 Likes

فدایت:heart::kissing_smiling_eyes:
:+1::+1:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.