بچه خیلی شیطونه 😩

ما همسایه بالاییمون بچه کوچیک داره صبح میدوئه ظهر میدوئه عصر ماشین سواری میکنه انگار تو خونه، ساعت ۱۰ شام میخوره، شبم به لطف خدا ساعت ۱۲ میخوابه
حالا شما بگین چه میشه کرد؟ باهاشون هم حرف زدیم و میگن باشه ولی خب هیچی که هیچی

عزیزم بچه اس دیگه
محیط اپارتمان متأسفانه این مشکلات رو داره
بنظرم نمیشه خیلی سخت گرفت. نمیشه دیگه بچه رو هم خیلی محدودش کرد. بدتر روانی میشه
تمرین صبر کنید😊

1 Likes

من ودم وقتی نمیتونم چیزی رو تغییر بدم سعی میکنم دیگه روش تمرکز نکنم
مثلا از صدای تلویزیون بدم میاد سعی میکنم به چیز دیگه ای خودمو سرگرم کنم و جواب میده معمولا
حساسیتم کم شده به مرور زمان

اره تأثیر داره
خب هنوز تو کشور ما خیلی فرهنگ اپارتمان نشینی جا نیفتاده
و البته کلا تغییر دادن خودمون راحت تر از تغییر دادن دیگرانه
ان شاءالله خدا واستون بخواد یه خونه ویلایی حیاط دار بخرین که نخواد اذیت بشین

2 Likes

ایشششششالا
اره دقیقا درست میگین چون نمیشه کاری کرد همه به فکر تغییر خودشون میفتن یا دیگه صبر و تحمل میشه چاره

1 Likes

برو خدا روشكر كن ١٢ ميخوابه بچه همسايه ما تازه ١٢ خر كيف ميشه شروع ميكنه جيغ و داد بالاي اتاق خواب ما😑

2 Likes

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
نههههه بازم پس من خدا رو شکر میکنم
ایشالا که هم برای ما هم برای شما آروم شن یا خدا بهشون یه خونه بهتر بده جابجا شن :wink:

همه این مشکل رو دارن زیاد سخت نگیر ما یه همسایه داریم هرساعتی از روز با پسرش دعوا میکنه چنان جیغ و هوار میکنه بند دلم پاره میشه گاهی صدای تلوزیون زیاد میکنم صدا جیغش نشنوم

1 Likes

انشاالله🤦🏼‍♀️

1 Likes

ای وای دعوا هم خیلی بدههه
ما هم قبلا جایی که بودیم یه همسایمون مدام دعوا میکردن و پنجره هاشونم باز میذاشتن و حرفایی میزدن بهم که ما خجالت میکشیدیم و پنجره هامون رو میبستیم

دقیقا بماند چیزایی که تو درو دیوار میکوبن چه صدایی میده همه درو باز میکنن یه نگاه میندازن میرن تو دوباره

همون صدای بچه خیلی بهتره

1 Likes

دقيقا همين همسايه بالايياي ما علاوه بر صداهاي بچش خود مامان و باباهه هم باهم دعوا ميكنن فحش ميدن :neutral_face::expressionless:

1 Likes

خیلی بده
من واقعا دلم میسوزه برای بچه هاشون و خودمون که داریم تو چه جامعه ای زندگی میکنیم و اینکه بعدا این بچه ها قراره چجوری رفتار کنن

البته من نمیدونم این ساختمونا رو هم انگار با کاغذ ساختن
بچه دوساله میدوئه کل خونه ما میلرزه انگار زلزله اومده
من واقعا یه وقتایی تپش قلب میگیرم

2 Likes

دیگه چه میشه کرد عزیزم خودشون بایست بفهمن که باید مراعات حال همسایه رو کرد

2 Likes

که متاسفانه متوجه نمیشن
و فقط حرفشون اینه بچس و نمیشه کاریش کرد
مث اینکه بگی بچس پس بذاری خودشو از پنجره پرت کنه پایین
البته من بچه ندارم و نمیدونم واقعا چجوری میشه کنترل کرد اما مطمینم نمیذارم بچم باعث ازار و اذیت کسی هم بشه

2 Likes

درستش هم همینه خیلی راهها هست که بشه بچه رو سرگرم کرد عزیزم انشالله بچه دار میشی و خودت متوجه میشی

1 Likes

اخ گفتي حمووووم…
اين بچه هه جاي گريه كردنش تو حمومه
ميره تو حموم دو ساعت به جيغ و گريه
ادم هم دلش ميسوزه هم اعصابش خورد ميشه

2 Likes

جز اینکه تحمل کنی چاره دیگه نداری عزیزم اگه جا رو هم عوض کنی جای دیگه بری امکان داره جای دیگه هم همسایه اینچنینی داشته باشی پ فقط تحمل😐

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.