بچها کسی از کیت مکس ۱۴ استفاده کرده؟؟

بچها من الان چندروزه از کیت مکس ۱۴دارم استفاده میکنم احساس میکنم کیتش خوب نیست ب مشکل دارم برمیخورم الان سه روزه سه تا خط پررنگ روشن شده برا شماهم همچین مشکلی داشت؟

من برای بارداری اولم استفاده کردم
خیلی خوب بود
ولی الان یکبار از روژان استفاده کردم اصلا معلوم نبود چی به چیه
ولی دوباره از مکث14 استفاده کردم خوب بود…
هر سه روز یک رنگه ؟یا یکیش پر رنگ تره ؟

نمیدونم احساس میکنم امروزیه خیلی خیلی کم پررنگ تره :pensive::pensive:اصلا خوب نیست

1 Likes

این پایینی از همه پر رنگ تره من فکر کنم تخمک گذاریته امروز البته بعد از مثبت شدن کیت ۱۲ تا ۳۶ ساعت بعد تخمک آزاد میشه

عزیزم معلومه که پایینیه پر رنگ تره
هر چی رفته بالاتر از تخمک گذاری دور شدی

بنظرم آخریه پر رنگ تره… همه رو در یک ساعت مشخص از شبانه روز استفاده کردی ؟

من جایی خوندم‌وقتی اون خط کمرنگ پررنگ از اون یکی میشه یعنی تخمک ازاد شده

میشه روش استفاده شو بگین؟

عزیزم اگر پلی کیستیک دارید یا از داروهای محرک تخمک گذاری استفاده می کنید کیت جواب مثبت کاذب میده و باید سونوگرافی انجام بدید.

کیت تخمک گذاریو از داروخونه تهیه میکنی تو جعبش ۵تا بسته داره از روز ۸یا ۹پریودیت کیتو هرروز صبح از ساعت ۱۰صبح تا ۸شب وقت هست استفاده کنی فقط اول صبح ک بیدار میشی بااولین ادرار امتحان نکن بعدش هرروز میزاری مث عکسی ک من گذاشتم تا دوتا خط خیلی پررنگ بیفته اون روز روز تخمک گذاریه میتونی اقدام کنی

1 Likes

بله عزیزم اخریه بود مررسی

ممنونم دوست عزیز

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.