بچها شما اگه یه مارمولک...

والا چی بگم من دختر شجاعم دیگه :sunglasses::sunglasses::sunglasses: جایزه بدید برم .

2 Likes

من توام یا تو منی:sunglasses::grin: همش ترس اینو دارم یه مارمولک تو موهام گیر کنه حتی دیشب کابوس مارمولک دیدم چند روز پیش یکیشون رو دیوار کنار در حال بود من رفتم در باز کنم ندیدمش یهو از اون بالا افتاد کنار پام قلبم از دهنم داشت میومد بیرون همش میگفتم اگه میفتاد تو سرم تو موهام گیر میکرد چی:sob::sob::face_with_head_bandage:

2 Likes

بسم الله من اینجارو خونوم منم تاره اومدم تو این خونه اگ اینجام مارمولک بیاد چی بالای پشت باممون و توی پارکینگ هنوز تکمیل نیس بعضی وقتا گربه میاد از گربه مث چی میترسم ولی گربه تو خونه نمیاد ولی مارمولک ریزه و کوچولو اگ بیاد توخونه چیکا کنم :sob::sob: خیلی وحشتناکه موشم خیلی بده ترسناک من فقط از ادما نمیترسم از بقیه موجودات زنده میترسم مخصوصا مارمولکو موشو گربه

1 Likes

اره دیگه

1 Likes

خدا نکنه بترکن
مارمولک نباشه دنیا رو سوسک برمیداره

2 Likes

وای نگووووووووو:expressionless:
کاش همه موجودات بدترکیب منقرض بشن:neutral_face:
بایددددد ک تورا بلاککککککک کنم.فایده نداره:neutral_face::neutral_face:

2 Likes

:grin::grin::grin::grin::grin:
اینا که تو بهش میگی بدترکیب غذای یه موجود دیگه است
چرخه طبیعت بهم بریزه که تو نترسی؟ :laughing::laughing::laughing:

2 Likes

اره بابا …چی ن اخه.برن تو طبیعت زندگیشونو کنن ولی سمت ما نیان:pensive:
مستند ک میبینه شوهرم انقدررررر بدم میاد میام تو اتاق تا کانال عوض کنه:expressionless:

2 Likes

این موجودات قبل ما وجود داشتن در واقع این ماییم که وارد قلمرو اونا شدیم . طبیعتی باقی نمونده اونا هم خودشون رو با شرایط وقف دادن در کنار ما زندگی میکنن اما ما هنوز این شرایط رو نپذیرفتیم.

1 Likes

سلام منکه خیلی متنفرم ازشون :confounded:
بدجوری هم میترسم حالم بهم میخوره :face_vomiting:

1 Likes

برو مغازه های سم فروشی بگو بهت سم میدن سم پاشی کنی.

1 Likes

وای دقیقا ترس منم مارمولکه
ازشون متنفرم

1 Likes

مارمولک خیلی چندشه
خیلیم تیزه. سریع در میره دیگه پیداش نمیکنی.
من دو بار تو اتاقم دیدم. از پنجره اومده بود.
انقدر گشتیم تا پیداش کردیم کشتیمش.
:face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting:

1 Likes

ی ساعت نمیشه رفتن. کل روز تو خونه ما بودن و سر و صدا. ولی بازم شکر ک حداقل شبو نموندن اصلا حوصله نداشتم از اول صبح تا شب روز بعد خداییش سخته

1 Likes

آره مهمونی مثلا خانوادگی داریم. احتمالش ولی زیاده ک یکی از خاله هامم بیاد چون دیشب و امشب نیومده حتما فردا میاد مخصوصا که جمعه هم هست کار نداره شوهرش بعید نیست بیاد

1 Likes

باید با ترست بجنگی
به دخترت کفش دوزک نشون بده بگیرش دستت که ببینه آسیبی بهت نمیرسونه

دقیقا. کاش فقط معنی حق الناس رو میفهمیدن.

کلا موضوع گپو عوض کردیم بیا هرچی نوشتیم بپاکیم بانی هیچی نمیگه ما خودمون رعایت کنیم حداقل

1 Likes

نمیترسم
من از سوسک میترسم :sob::sob::sob::sob::sob:

سم Icon 10 wp بگیر بزن به همه جای خونه ولی مراقب باش بچت اصلا نزدیکش نره

1 Likes

این اسم سم یا مدل گوشی :joy::joy: چه با کلاس:blush:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.