بچم خیلی فعاله از بس دنبالش دویدم خسته شدم...

سلام خانما
من یه پسر 3/5 ساله و یه پسر هفت ماهه دارم، پسر اولم خیلی آروم و خوبه. اما پسر دومم خیییلی فعاله، البته اهل گریه کردن زیاد نیست اما با وجودی که هنوز راه نمیره چهاردست‌وپا روزی 100 بار کل خونه رو دور میزنه! باورتون نمیشه میلش به وول خوردن انقد زیاده که حتی وقتایی که هلاک خوابه دوست داره وول بخوره و نمیتونه بخوابه، جوری که مجبور میشم با یه پتو سفت ببندمش به پام که نتونه تکون بخوره و با تکون دادن پام بخوابونمش!
چون توی سنیه که درکی از خطر نداره مدام میخوره به درو دیوار، نمیتونم 5 دقیقه ازش چشم بردارم، موقع خواب هم که باید روی پام باشه، به هیچ کاری نمیرسم، زندگیم یه جورایی تعطیل شده، کسی میدونه باید چیکارش کنم؟ بعضیا میگن بهش قطره استامینوفن بده اما دوست ندارم با دارو آرومش کنم

سلام. عزیزم خدا پسراتونو حفظ کنه براتون. اصلا هیچ دارویی رو بدون تجویز پزشک به بچه ندین حتا چیزای ساده ای که بدون نسخه میدن. خیلی خطرناکه بخدا

ممنونم عزیزم
آره خودمم این کار رو دوست ندارم، اما باور کنید دیگه جون دویدن برام نمونده، هر کی منو میبینه میگه چقد لاغر شدی

آخی خوبه دیگه لاغر شدی من یه سال و نیمه از بارداریم میگذره اما هنوز لاغر لاغر نشدم

خودمونیم ما خانما هم که همیشه در حال غر زدنیم، لاغر میشیم غر میزنیم لاغریم، چاق میشیم غر میزنیم چاقیم
بیچاره شوهرامون :laughing: :wink:

2 Likes

واااقعاااا :joy::joy::joy:

صبور باش عزیزم و هیچوقت به بچه ت داروی بیخودی نده
داروها عوارض دارن

2 Likes

ببخشید منو این پیشنهادو میدم.ولی بهتر از داروه.به قول شما بچه نمیفهمه میخوره این ور اون ور یک بلایی سر خودش میاره.من یکبار سر نماز جماعت دیدم یک زنی بچش مدام وول میخورد چهار دست وپا میکرد این ور اون ور می رفت مادره هم نماز میخوند اما بچه تا یکی دومتر بیشتر نمی تونست بره.چون یک سیم پیچ تلفن به پای بچه ویک سرش به پای مادر بسته شده بود.بچه می رفت ورجه ورجه هاشو میکرد مثل کش برمیگشت پیش مادرش:smile:

مادر بودن خیلی سخته.خدا کمکتون کنه.ما زنها اول میخواییم بخاطر حس مادر بودنمون باردار بشیم.والا تا زمانی که بار داریم به نظرم بهترین روزهامونو میگذرونیم.چون همه هوامونو دارن.اما هم سر زایمون پشیمون میشیم از کارمون هم سر بزرگ کردنشون:joy::joy:
اما بازهم دوباره میحواییم حامله بشیم.

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.