بچم تکون نمیخوره

سلام دوستان هفته ۲۷ بارداریم بچم از دیشب تکون نمیخوره خیلی نگرانم😔

عزیزم شیرینی بخور و ده دقیقه یه ربع به پهلوی چپ دراز بکش

سلام عزیزم نگران نباش گاهی اوقات بچه تو شکم مادر میخوابه. ی چیز شیرین بخور بخواب سمت چپ به ساعت دقت کن ببین تو نیم ساعت بچه ات چندتا حرکت داره اگر سه چهار بار بود که خوبه اگر دیدی تو نیم ساعت حرکت نمیکنه برو بهداشت تا صدای قلبش رو بشنوی.

سلام خوردم به پهلوی چپم دراز کشیدم ولی تکون نمیخوره

سلام عزیزم نیم ساعت دراز بکشم ببینم چی میشه برام دعا کنین یه بچم تو هفت ماهگی از دست دادم خیلی میترسم برای این یکیم اتفاق بدی بیوفته😔

استرس نداشته باش عزیزم…ازکی تکون نخورده؟؟؟

از دیشب تکون نخورده

پس سریعتر به دکترت یا بهداشت مراجعه کن. اصلا استرس نداشته باش .استرس خودش سمه برات. توکلت بخدا باشه گلم. سوره مریم رو بخون خیلی خوبه

منم نی نی ام اذیت میکرد یه بار اصلا تکون نمیخورد دانشجوبودم رفتم سرکلاس شروع کرد به تکون خوردن این وروجکا گاهی اذیت میکنن…اگه خیلی نگرانی برو صدای قلبشو بشنو مرکز بهداشت نیس برو بیمارستان

دکترم هفته ای یه بار هست اونم شنبه ها

بعضی جنین ها زیاد میخوابن و کم تحرکن. سعی کن شیرینی بخوری. پاشو یکم راه برو .دستت بذار روشکمت ایت الکرسی بخون انشالله حرکت میکنه

اشکال نداره هربیمارستانی بری بخش زایشگاه برات انجام میدن یانوار قلب میگیرن یاصدای قلب هردو تجهیزشو دارن

دکترت رو ول کن برو نزدیکترین بیمارستان بخش بلوک زایمان برات صدای قلب جنین رو چک میکنن

توکل به خداا برام دعا کنین

1 Likes

انشالله که خیره توکل بخداا

برو عزیزم اصلا نگران نباش انشالله که هیچی نیست . اومدی به ماهم بگو از نگرانی دربیاییم. من برات دعا میکنم

الان زنگ میزنم شوهرم بیاد منو ببره

فدات عزیزم ممنونم ازتون

1 Likes

کارت مراقبت وسونوان تی رم باخودت ببر انشالله که خیره

1 Likes

باشه حتما دستت درد نکنه گلم

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.