بچمو از دست دادم باردار نیاین❤💔

دو ماه ک پسرم رفته همه میگن عادت کن خواست خدا بوده اون دیگه بر نمیگرده و… اخه چرا کسی درکم نمیکنه تو ۳۹ هفته بودن هیچ دلیل و مشکلی پرکشید دوسال اقدام بودم ۹ ماه انتظار…

33 Likes

اووخی …عزیزم درکت میکنم به حکمت خدا دل بسپار اروم میشی

1 Likes

خداکنه دوباره حامله شی امین یا رب العالمین

2 Likes

:pensive::pensive::pensive::pensive:طفلی

2 Likes

دوماهه مثل دیوونه هام

3 Likes

من واقعا نمیتونم درکت کنم ولی آرزو میکنم هر چه زودتر حال دلت خوب بشه وهر چه زودتر یه نی نی سالم بیاد تو بغلت

1 Likes

:pleading_face::pleading_face:
چرا اینطور شد
نفرستادن پاتولوژی تا علت مشخص شه؟

1 Likes

ببخشید که اینو میپرسم
زایمان کردید یا توی شکم …

این روزا همش دنبال جاییم ک بتونم اروم شم

2 Likes

من ۱۴ هفته از دست دادم خیلی داغونم خیلی
چه برسه به تو :pensive:
خدا بهت صبر وارامش بده انشالله

1 Likes

میدونم چی میکشی عزیزم خیلی سخته چون همین اتفاق افتاده برام کاملا درکت میکنم مال من هم کاملا سالم بود چهل وهشت ساعت بعد از به دنیا اومدنش فوت کرد.فقط باید این اتفاق ناگوار وسخت رو درک کنی.هیچ کس هم به جز خودت نمیتونه بهت کمک بکنه.مطمئن باش بعد از هر سختی اسانی است .مطمئن باش جاش برات پر میشه.تا قبل از اینکه یه چیزی رو تومطب ببینم همش میگفتم چرا باید این اتفاق برام بیفته .وهمش ناشکری میکردم اما بادیدن این جریان گفتم خدایا شکرت که هردو سالمیم.راستی ما یه گروه داریم تو وانس اپ که همه بچه هاشون رو از دست دادن خواستی شمارت رو بده تو اون گروه ادت کنیم میبینی که تنها نیستی واین گروه بهت ارامش میده

6 Likes

من اتاقشو چیده بودم الان ولی من موندمو وسایلش کاش باهم میرفتیم

1 Likes

اگه واقعا میدونی جایی آرومت میکنه حتما برو
میدونم نمیتونی فراموش کنی ولی سعی کن با سرنوشت کنار بیای

کلا مشکلی نبود بچه تو همه سونو ها سالم بود خودمم نه قند داشتم نه فشار خون…گفتن بچه رو بدین پزشک قانونی اونجا تیکه تیکه اش میکردن و معلوم نبود جواب درستی بدن…دلم نیومد

1 Likes

تو شکمم

2 Likes

شاید اکسیژنش کم شده
یا پی پی کرده تو شکمت خورده
کاش ۳۸ هفته سزارین میکردی به دنیاش میاوردی
هر چند اینا تقدیره
خدا کمکمون کنه انشالله

3 Likes

هرروز برای من سختر میشه تحمل این روزا خیلی منتظر موندم ولی انگار که خواب نیست…دوستم دقیقا هم هفته ام بود الان اون عکس ماهگرد میزاره پروفش ومن…بخدا نمیخام حسودی کنم ولی

2 Likes

واقعا سخته درکت میکنم :disappointed_relieved:

میدونم خیلی سخته کم مونده به سالش نزدیک بشم و میدونم چی میکشی الان باید در تدارک جشن تولد یک سالگیش بودم نه اینطوری

1 Likes

انشالله خدا دلتو اروم کنه… منم 26 هفته از دست داده بودم داغون بودم شما که 39 هفته بودی… طول میکشه ارامشو بدست بیاری ولی این روزاهم میگذره

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.