بي بي چك يا آزمايش خون؟

سلام.بي بي چك هايي كه توي داروخانه ها هست قيمتاش خيلي متفاوته.به نظرتون فرقي هم دارن با هم؟
فردا ميخوام تست كنم خيلي استرس دارم.دلم ميخواد اميدوار باشم ولي ميترسم باردار نباشم بعد از اون همه آمپول و قرصي كه مصرف كردم.حالم بده چيكار كنم؟؟؟هيچ علائمي هم ندارم فقط زياد ميخوابم

چندروز بعد از تاخیر در پریود میشه استفاده کرد قبلش فایده نداره

1 Likes

حتما نباید علائم وحشتناک و بازری داشته باشی برای حاملگی
هیچ فرقی ندارن بی بی چک ها احتمال مثبت منفی کاذب بالاست توی بی بی چک
اگر دو سه روز عقب انداختی برو ازمایش خون بده
استرس نداشته باش که زودتر مشخص بشه حامله ای یا نه

سلام عزیزم
استرس نداشته باشید چون باعث ناباروری میشه
برای استفاده از بی بی چک باید یک هفته تا ده روز از موعد قاعدگی تون گذشته باشه. اما اگر عجله دارید می تونید بعد از تاخیر در قاعدگی آزمایش بدید

1 Likes

يعني با يه روز تاخير آزمايش خون بدم معلوم ميشه؟

آره عزیزم میشه برو بده

1 Likes

بله عزیزم معلوم میشه اما بهتره بازم چند روز صبر کنید، چون در بعضی مواقع (اگر لقاح دیر انجام شده باشه) مقدار بتا خیلی بالا نمیره و مجبور میشید دوباره آزمایش بدید.

1 Likes

از استرس دارم ميميرم…چون دارو استفاده كردم احتمالش زياده كه حامله باشم.اصلا صبور نيستم

مطمئني عزيزم؟؟؟ يعني فردا برم آزمايش به نظرت؟

بله عزیزم می تونید آزمایش بدید

1 Likes

نیلوفر جون میگن برید برو دیگه عزیزم خبرهای خوش بدي گلم انشاالله

1 Likes

قیمت هاش فرق نمی کنه من دو تومنی استفاده کردم اگه باردار باشی خودش نشون میده تست بده ان شاالله بارداری بازم شک داشتی برو آزمایش بده تا راحت بشه خیالت

1 Likes

چشم فردا ميرم.دعا كنيد برام

انشاالله باردار باشي عزیزم

1 Likes

نبودم😔

اشکال نداره متین جون، ناراحت نباش منم امروز بی بی چک زدم منفی بود موعدم فرداست :confounded: اشکال ما اینه صبر نداریم

1 Likes

منم امروز گذاشتم منفی بود دیگه نمیزارم اصلا امروز ده روز شده :frowning:

زهرا جان برو دکتر اگه باردار نیستی امپول بده بازش کنه اینقدر درد نکشيم بابا

1 Likes

ايشالا كه شما حامله باشي.دكتر به من گفته بود سخت باردار ميشي. اين ماه كه گذشت هم دارو مصرف كرده بودم خودم فكر ميكردم بشه كه نشد.هر چي خدا بخواد

1 Likes

شما چرا آزمايش نميدي؟

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.