بيمارستان بنت الهدى مشهد

يعنى وسيله از خودم ببرم اون ساك بيمارستان رو مى تونم نگيرم
من ساك بيمارستان رو اماده كردم
اين ماه اخرم هر روز نزديكتر ميشم
از همون اول اپيدورال ميكنن يا دهانه رحم بايد باز بشه بعد ؟
يه مقدار ترس دارم هرچى نزديكتر ميشم

1 Likes

ببین بدن با بدن فرق میکنه لگن بچه و کل شرایط فرق میکنه من الان شرایط خودمو میگم شاید برای شما فرق کنه.
من چون آمپول فشاری بودم اولش دردم زیاد بود تا ۴ سانت صبر کردم دهانه رحم که باز شد دارو رو زدن کلا بیهوش شدم رفتم تو رویا دیگه هیچی نفهمیدم هر از گاهی صداها رو میشنیدم صدای خودمو میشنیدم میگفتم آآآ ولی درد حس نمیکردم حتی نفهمیدم چطوری منو بردن رو تخت زایمان.
یه حالت منگی داشتم ولی آخرش دردایه قابل تحملی داشتم که دکتر میگفت وقتی درد نداری نفس بکش دردت شروع شد زور بزن که اونم برای من کاملا قابل تحمل بود چیزی نبود که بخوام بگم اذیت شدم.
اون اولش تا ۴ سانت باز شه خیلی دردم بیشتر بود.
دیگه برش و بخیه رو هم اصلا متوجه نشدم.

1 Likes

من که ساک بیمارستانو نگرفتم تو ساک خودتو حتما ببر اگر اجبار نکردن ساک بیمارستانو نگیر.
اصلا استرس نداشته باش اونقدر اونجا محیطش خوب و مناسبه و باهات خوب برخورد میکنن که خاطره خوب باهات میمونه.
اولش باید دهانه رحمت باز بشه بچه سرش بیاد پایین بعد اپیدورال میزنن.
تو اون مدتم به ماماها بگو کمکت میکنن میتونی دوش بگیری میتونی از توپ استفاده کنی میتونی راه بری.
ترس بیشتر اذیتت میکنه هر چی ریلکس تر باشی زایمانت راحتتر خواهد بود.
اگرم خونت نزدیکه زود نرو بیمارستان تو خونه دوش بگیر راه برو نرمش انجام بده شوهرت ماساژ بده دردات زیاد شد برو

1 Likes

چقدر خوب و عالى اين روش
اگه بهم اجازه ندادن حتما اين روش رو ميگم برام انجام بدن
چقدر خوبه با اين روشها اميد ميده همينكه كمك ميكنه درد رو كم حس كنيم واقعا نعمته منم رو درد يه مقدار تحملم زياده ولى خب درد زايمان خيلى زياده
خونمون سمت جانبازه يه مقدار دوره به بيمارستان
مرسى عزيزم از راهنماييت:tulip::tulip:
ميشه اگه دوباره سوال داشتم بپرسم

1 Likes

حتما عزیزم چرا که نه.
همه ما اینجاییم که به همدیگه کمک کنیم.

مرسى عززيزم

1 Likes

ماما همراه هم خیلی خوبه،اگه تونستي بگیر

1 Likes

قیمتشم فکر کنم ۲۰۰ تومن باشه

باز من فکر کنم400هست الهام :joy:

1 Likes

از خود بیمارستان باید بگیرم یا جای دیگه

بپرس درست نمیدونم،فکر کنم معرفی نامه می گیری از یک ماما

باشه میپرسم مرسی عزیزم:tulip::tulip:

1 Likes

سلام همشهريها خوبين

1 Likes

سلام
خوبی؟
چی شد؟
هنوز زایمان نکردی؟

سلام عزیزم
مرسی نه هنوز اخراشم منتظرم تا دردام بیاد
قراره برم بیمارستان مهر دکترم گفت وقتش اینجا بیشتره

1 Likes

به سلامتی هر جا که زایمان میکنی زایمان خوبی داشته باشی.

1 Likes

ممنون عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.