بوی پلاستیک سوخته😔😭

یه عده از خدا بی خبر هر چند شب یبار تا صبح تو زمین پشتیای خونمون زباله و پلاستیک آتیش میزنن به شهرداری هم زنگ زدیم هیچکاری نکردن الهی خیر نبینن که هینجور حق الناس میکنن و مردمو اذیت میکنن:sob::sob::sob::sob:
خیلی برای سلامتی بچم میترسم چیکار کنم بوی این مواد شیمیایی آسیب نزنه

1 Likes

کاری نمیشع کرد بوش میپیچه دیگه شما سعی کن تو یع اتاق باشی تا محیط باز . چند ماهته گلم بسلامتی

2 Likes

توی اناقم عزیزم از لای پنجره ها بو کل اتاقو برمیداره سلامت باشی عزیزم ۴ ماهمه

1 Likes

ای وای خدا لعنتشون کنه خیلی ناراحت شدم . کاری هم نمیشه کرد مگه اینکه دیگه تکرار نکنن این کارو . نینیمون جنسیتش مشخص نشده چیه گلم

1 Likes

خدا ازشون نگذره خدا خودش بچمو برام سالم و سلامت نگهداره نه عزیزم هنوز نرفتم سونو جنسیت نی نی شما چیه:heart:

من گلم هشت هفته سقط کردم جنین ایست قلبی کرده بود

1 Likes

آخی عزیزم متاسفم یه حکمتی توش بوده ان شاءالله به زودی یه نی نی سالم و سلامت میاد توی دلت:heart:

1 Likes

بیخیال علائم و اینا باش استرس رو از خودت دور کن و فقط اقدام داشته باش مواد نگهدارنده دار هم اصلا مصرف نکن عزیزم ان شاءالله به زودی خبرای خوب بدی:heart::rose:

فدات شم

1 Likes

نشی که:heartbeat::two_hearts:

1 Likes

چن هفته ای گلم

1 Likes

سعی کن هواکش حمام دسشویی با هود اشپزخونه تو طول روز روشن کنی

1 Likes

هیچکدومو نداریم:expressionless:

۱۷ هفته عزیزم

بسلامتی عزیزم جنسیت نینی مشخص شد؟؟

1 Likes

سلامت باشی گلم نه هنوز نرفتم سونو

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.