بوی بد واژن

سلام. ماه پیش بخاطر بوی بد واژن رفتم دکتر( بوی سرکه و ماهی میده). کلوتریمازول و سفکسیم تجویز شد. تست پاپ اسمیر هم دادم خوب بود جوابش. یک هفته مصرف کردم ولی درمان نشدم.
مجدد رفتم و گفت داروها رو تکرار کن باز تا اخر استفاده کردم.
برای بار سوم رفتم دکتر و اینبار کپسول ژینوفیلوس تجویز کرد، چون در حال اقدامم، گفت بعد از هربار رابطه استفاده کنم.کلا تونستم چهار دونه استفاده کنم.
هنوز خوب نشدم، چیکار کنم؟ توی بروشو دارو نوشته که باید بمدت 7روز و روزی دوبار استفاده بشه

1 Likes

به نظر من دکترتون رو عوض کنین، شاید نوع عفونت رو درست تشخیص نداده که باعث شده نسبت به درمان دارویی واکنش نشون ندین

2 Likes

ببخشید خانم میگم تو دوران بارداری این ترشح سفید رنگ طبیعیه؟

گفت اقدام هم کن، مشکلی نیس، گفت ب معاینه عفونت نداری،
حالا اقدام داشتم، یوقت بد نباشه دارومصرفنم و باردار باشم؟

1 Likes

تا جایی شنیدم و خوندم این ور اون ور کفتن اگه عفونت دارید اقدام نداشته باشید که باعث بدتر شدن میشه و همچنین همسر هم دچار عفونت میشه
به نظر من اول بهتر عفونت درمان بشه بعد اقدام کنید باعث درددسر های بعدی نشید

واسه عفونت از عنبرنسا استفاده نکردین؟ والا منک عفونتم فقط باهمون درمان شد فقط الکی دکتر میرفتم و پول دارو میدم الکی دوباره عفونتم بر میگشت

2 Likes

اتفاقا تعریفش رو از بچه های اینجا شنیدم، خریدم یک شب استفاده کردم بعدش پریود شدم.
بعد پریود هم که اقدام داشتم ترسیدم استفاده کنم

با داروی اخر که دکتر داده، الان خیییلی بهتره، امیدوارم کامل رفع بشه

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.