به چه امیدی بچه میارید؟

ابن خیلی حرف بی معنی هست گ چون اوضاع خوب نیست بچه چیه ؟؟!!اوضاع کی خوب بوده اصلا؟!!
مگه ما از فردای خودمون خبرداریم؟!!
بیخیال بابا …

4 Likes

خدا کنه همیشه شاد باشی وبچتو با تنی سالم ودلی. پر از امید بغل کنی وادامه بدی گلم.

3 Likes

ابجی وقتی سعی کنی نشه وقتی تلاش کنی نشه بارپار نشی پس بیخیال ادم بشه بهتره

2 Likes

مگه تو عزیزم میدونی چقدر ازین نشدن ها واسه من بوده!!! من از اعماق قلبم خواستمش و کوتاه نیومدم ناامید نشدم تا بالاخره شد :heart: تازه ی مزه ای میده این وصل بعد انتظار ک نگم برات :blush:

4 Likes

من اصلا خیال بچه دار شدن ندارم تا پنج سال بخدا اصلا حوصله و وقت بچع داری ندارم اعصابمم نمیکشه با بچه سر کنم

2 Likes

بیخیال خواهر شد شد نشد هم نشد برام مهم نیست دیگه

2 Likes

من سه سال پیش باردار شدم هنوز اوضاع انقدر قاراشمیش نبود اما خیلی هم خوب نبود
به امید روزای بهتر بچه دار شدم
اما الان هر چی فکر میکنم دیگه بچه دار نمیشم
تربیت فرزند تو همچین جامعه ای سخته
خدا همین یکیو برام حفظ کنه

4 Likes

فاطمه گلم تو ک سنی نداری. تازه. همینان. مجردم. ما امید نشو و عسلو دارچینو. دو. تا اون. بخوری. گلم. دو وعده. بعد. غذا

2 Likes

دارم میخورم ،عسل دارچین ،اویشن ،موز همش گرمی

2 Likes

حرف گاندی مهم بود تولد هر نوزاد نشانه اینه که خدا هنوز از بشر نا امید نشده
اعتقاد داشتم هیچ کس نمی دونه اینده چی میشه و تمام ابر انسانهایی که تغییری در دنیا به وجود اوردن هرگز مادراشون نمی دونستند چه انسانهایی را دارن به جامعه هدیه میدن مثل انیشتین , پاستور , ادیسون , تسلا , دکتر حسابی , سیمین دانشور و حتی کوروش کبیر
کی می دونه شاید فرزند من همونه که دنیا بهش احتیاج داره

10 Likes

:kissing_heart::kissing_heart::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::heart:

2 Likes

به نام خدا ،به امید خدا بچه میاریم :joy:

6 Likes

به امید خدا هرکه دندان دهد نان دهد بعدشم میمونه به تلاش پدر و مادر و تربییت درستش واینکه هیچ کس از اینده خبر نداره

3 Likes

مرسی تک کردی عشقم

2 Likes

عزیزمی گلم منظورم توقع مون از بچه هاست در آینده گلم

1 Likes

گلم من خاستم بدونم اگه خداروشکر مامان شدی ب چ آرزویی بزرگش می‌کنی. گلم

1 Likes

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:فدات گلم .سوال منو ج ندادی عشقم

1 Likes

واقعا نمیدونم باید تو شرایطش باشم

2 Likes

یعنی دوست داری تو پیریو تنهایی پیشت باشه تنها نباشی

1 Likes

فدات گلم:kissing_heart:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.