به چه امیدی بچه میارید؟

من تو دنیا خیلی چیزا دیدم .وفهمیدم قضیه قربون برم خدارا یه بومو دو هوارو هست…حالامیخام تجربمو تو مامی گپم محک بزنم لطفاً جوابمو بدید.:thinking::exploding_head:

9 Likes

@mahsan1691. @u525536. @andia. @elhampak2880. @u802874

2 Likes

من دیگه نمیارم
چون وضعیت مملکت ب فنا رفته
درسته خدا بزرگه روزی رسونه اما بچه زندگی میخا آینده میخاد همه چی میخاد بچه

7 Likes

@S1376. بیا فداتشم

3 Likes

ب امید خدا

4 Likes

آذین گلم اما آدم تنها مثه درخت بیسایس گلم توکل کن ب خدا

4 Likes

دیدی بعضی وقتا چ فشاری سرمونه ک ضجر میکشیم ک کاش نبودیم هیچ وقت میگیم یکی دلیلش همونه

4 Likes

عزیزمی منظور من گلم واسه خودمون بود ک واسمون چ کار کنن گلم

2 Likes

همین ک شاهد رشد یک موجود کوچولو باشی با گریه هاش گریه کنی با لبخندش جون بدی به این امید بچه اوردم ک بهش محبت کنم عاشقش بشم یک تیکه از وجودم بیرون از خودم باشه ن اینکه بعدا ازم دستگیری کنه بهش منت بزارم

8 Likes

عزیزم منظورم توقعمونه

2 Likes

عزیزمی خدا واست حفظش کنه ایشالاه .اما من دلم میخواد بچام همیشه کنارم باشن ومنو تنها
نزارنهیچوقت .

4 Likes

@zohreh. @u721763. @u856873

3 Likes

همیشه ک نمی تونن بهت سر بزنن بعد ازدواج یا تحصیل خدا بچه هات رو برات سالم نگه داره مرسی گلم

3 Likes

تشکر از پیامت. .خدا خودش کمکمون کنه تا همیشه. شاد باشیم گلم

2 Likes

فدات انشالله گلم

2 Likes

@u636656. @u634845

1 Likes

سلام عزیزم
من و همسرم عاشق بچه ایم اما بخاطر شرایط جامعه مجبور شدیم ۵ سال بچه دار نشیم تا حداقل بتونیم نیازهای یه زندگی سه نفره رو تامین کنیم
تو این ۵ سال دوتایی مون پا به پای هم کار کردیم و همسرم دو شیفته هم کار کرده و شکرخدا تونستیم هم پس اندازی جمع کنیم و هم آپارتمانمونو ویلایی کردیم

2 Likes

سلام اجی کی میخواد بچه بیاره من که ول شد

2 Likes

اونقدر رشد ی موجود در درون آدم زیبا و وصف ناپذیره ک تمام ناامیدی ها و ادله مختلف رو نادیده میگیری …میتونی همسوی موج ناامیدی بری ک تهش چیزی نیست میتونی بین اینهمه نامیدی و جو بد با امیدی ک تو وجودت جوونه زده زندگی کنی:heart: من هنوز ندیدنش شرایط مالی عاالی هم ندارم اما هر روزم با ی دنیا عشق و انگیزه شروع میشه حتی توهمین اوضاع بی انگیزگی

3 Likes

سلام گل مهربونم خداروشکر مبارکتون باشه…حالا ایشالا بیاری بچه …هدفت چیه آیا دوست آری تو تنهایی ها. هم کنارتون باشه یا فقط بزرگ بشه وبره

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.