به پشت خوابیدن در بارداری

ب پشت بخوابیم ایا ضرر داره توبارداری تو خواب ک متوجه نیستم یه دفعه بیدار میشم میبینم ب پشت خابیدم سریع ب پهلو میچرخم همش نگرانم ک نکنه اتفاقی بیفته میگن ب پشت بخابی بند ناف دور گردن جنین میپیچه خفه میشه

1 Likes

خانومی بهتره کم کم عادت کنی که ب پهلو بخوابی. بکم سخته. مخصوصا ماه های آخر.
ب پهلو خوابیدن برای گردش خون جنین خیلی بهتره
میتونی موقع خواب بین پاهات از بالشت استفاده کنی.
ب مرور عادت میکنی.
ان شاء الله که نینی رو سلامت بغل بگیری

1 Likes

اصلا همچین چیزی از نظر پزشکی صحت نداره. پیچیدن بند ناف دور جنین به حرکات جنین و طول بند ناف بستگی داره و اصلا ربطی نداره شما چجوری خوابیدی یا چیکار کردی. اینک میگن به پشت خوابیدن خوب نیست بخاطر اینه که تو این وضعیت خون رسانی به جفت خوب انجام نمیشه بهتره تو زمان طولانی تو این موقعیت نباشین و دست به دست بشین

2 Likes

از چند هفتگي نبايد به پشت خوابيد؟

سلام. اگه بیدار شدی و دیدی به پشت خوابیدی، حالتت رو تغییر بده به پهلو.
میتونی یه بالش بزاری پشت کمرت که نزاره برگردی به پشت

مرسی گلم

1 Likes

وقتی خوابم یه دفعه بیدار میشم میبینم ب پشت خوابیدم تو بیداری فقط 5دقیقه ب پشت میخابم

برای پهلو ب پهلو شدن حتما باید بشینی بعد ب پهلوی بعد بچرخی

زهرا هفته چندی؟

من الان 15هفته ام. توی یه برنامه که دارم نوشته از این به بعد.

هفته23

برای شما که هفته های بالاتر هستین بله،

وقتی خوابم متوجه نمیشم ک ب پشت خوابیدم ولی وقتی بیدار میشم میبینم ب پشت خابیدم سریع ب پهلو میشم

دو طرفت بالش بزار، موازی با کمرت. اینجوری روی هر پهلویی که باشی، اگه برگردی به پشت، تکیه میدی به بالش و نمیزاره کامل به پشت بیفتی

1 Likes

خواهش میکنم🌷

سلام سلام… من از دکتدم پرسیدم گفت اونقدر نگران نباش که باعث بدخوابیت بشه، فقط هر وقت بیدار شدی و دیدی به پشت خوابیدی حالتتو تغییر بده…دوستم جای نگرانی نداره به مرور عادت میشه برات…

1 Likes

خیالم راحت شد مرسی همش میترسیدم:blush::blush:

از ۳ ماهگی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.