به هم ریختن نظم پریود

سلام دوستان من ۲۶ ساله ام و یکسال اقدام کردیم واس بارداری و متاسفانه تا الان ناموفق بودیم سال اول ازدواجمون ک جلوگیری با کاندوم داشتیم عادت ماهیانه ها مرتب و ب موقع بود و اینکه شوهر من همیشه ۱۵ روز اول هرماه سرکاره و ۱۵ بعدی خ.از شانس از وقتی تصمیم ب اقدام گرفتیم پریود من کلا ریخته بهم یعنی همون موقع ک شوهرم میاد یا یکی دو روز قبلش من پ میشم خلاصه دو سه ماهی هست تحت نظر پزشکم آزمایش انجام دادم ک یکم پرولاکتین خونم بالا بود و دارو مصرف کردم بعد دکتر عکس رنگی نوشت اونم انجام دادم و تو این مدت پودر اینوفولیک و سلنیوم هم خوردم ماه گذشته ک پ بودم و رفتم دکتر واسم لترو زل آمپول منوگان نوشت و گفت روز دهم بیا وقتی رفتم گفتن اندومتر کامل رشد نکرده حدود ۱۴/۵ بود و قرص اکویین و کپسول فرتیلید سی ام بهم داد و گفت نزدیکی داشته باش شاید بشه شایدم ن…و من مصرف کردم تا۳۰ام ک شوهرم رفت دیگه استفاده نکردم هنوز خبری از پ نیست.شوهرم آز اسپرم داد یکم تحرکش ضعیف بود حالا گفتن باید سونو انجام بده
خواهش میکنم کمک کنید من پ رو منظم کنم یعنی تو نیمه اول ماه باشه چندبار یکی دو دوره قرص یاسمین خوردم فایده نداشته خیلی ناراحتم :pensive::pensive:

عزیزم تنبلی تخمدان داشتید؟

ن نگفتن چیزی نمیدونم

عکس گزارش سونوتون رو دارید بفرستید؟

گزارش سونو رو ب من ندادن

تو مطب سونو انجام دادید؟

من ساکن شهرکردم و دکترم ک متخصص مطب نداره توی کلینیک ناباروری هستش اونجا میرم و پرونده دارم

خانم خجسته راهی هست ک من تاریخ پریودم رو جوری تنظیم کنم ک توی نیمه دوم ماه تخمک گذاریم باشه!!؟
همین ماه گذشته تا ۳۰ام قرص اکویین میخوردم و بعدش دیگه نخوردم چندروزه گاهی شکم و کمرم گرفتگی داره ولی اصلا حتی لکه هم ندارم.امکانش هست باردار باشم؟تا کی باید صبر کنم واس پریود؟

کار خوبی نیست اما می تونید با خوردن قرص چند روزی عقب بندازید تا تاریخش تغییر کنه

اینکارو کردم چندبار یکی دو دوره یاسمین خوردم فایده ای نداشت

یه هفته مونده به اینکه پریود بشید شروع کنید به خوردن قرص مثلا روکین

بعد هر زمان قرص رو قطع کنید چند روز بعدش پریود می شید

البته با این کار ممکنه کمی نظم قاعدگی تون رو به هم بزنید

احتمالش هست الان باردار باشم؟بنظرتون تا کی باید صبر کنم بعد تست بدم؟

این ماه اقدام داشتید؟ اگه داشتید قرص نخورید این کار رو زمانی انجام بدید که اقدام نداشتید

بله من ۱۳ اردیبهشت پ بودم بعد ۲۰ام عکس رنگی انجام دادم ۲۲ ام ک رفتم دکتر گفت تخمک هات بزرگ شدن خوبن ولی اندومتر ۱۴/۵ بود ک بهم قرص اکویین و فرتیلد سی ام داد واس رشد اندومتر من این دوتا قرص رو تا ۳۰ ام خوردم و دیگه مصرف نکردم حالا نمیدونم تا کی باید صبر کنم اگه پ نشدم تست بدم

امکان داره با وجود این مشکلات باردار باشم؟

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.