به نظرتون قیمت ها مناسبه

عزیزم به نظرم اینا کیفیت ندارن و مارک های مشخصی ندارن!!
یکم بزاری رو این پول و یک رژ بهتر بخری به لبت هم اسیب نمیرسه:yellow_heart:

اینا برا مغازه میخواستم گلم ولی‌ پشیمون‌ شدم

1 Likes

این چیزا رو پخش میکنید یکی تو همون روستا خدایی نکرده پوستش ب فنا بره با این محصولات فیک شماهم مقصری علاوه بر خودش ک فیک میخره

نخریدم عزیزم بعدش‌ ما پخش‌ نمیکنم من خودم دیدم که میگم بعضی ها رژ‌ ۱۰ هزاری‌ میخرن‌ اینجا مثل‌ شهر نیست واقعا‌ حالا خوبه این رژا‌ دونه‌ ای‌ ۳۰

برند معتبر یه دونه رژ باید بخری 600 فعلا فکرشم اشک تو چشمم جمع میکنه :grin:

2 Likes

من شیرازم خداییش تا حالا بیشتر از 10 تومن رژ نخریدم :grin:مارکشم خوبه فلورمار میگیرم خیلیم راضیم

2 Likes

عزیزم بهترین مارک هم پوست رو به فنا میده برای مراقبت از پوست باید کلا لوازم ارایشی رو حذف کنیم مخصوصا کرم و پنکیک و رژ گونه

1 Likes

نه. عزیزم اینهمه بلاگرا استفاده میکنن مارک خوب استفاده کنی اصلا آسیبی ب پوست نمیرسونع تازه ی سری شی باتر و ویتامین eهم دارن اجناس فیکارو تو ی شرایط خیلی بد درست میکنن برا همین میگن مارک‌معتبر بگیرید

1 Likes

حذف ک‌نمیشه کرد ب طور‌کامل ولی خب استفاده کمتر شه آسیب نمیرسه ب پوست

1 Likes

به چیزی که گفتم مطمئنم بلاگر ها چندان خاص نیستن که مدنظرشون بگیریم در هر صورت حذف لوازم ارایش خیلی خیلی مفید تر از لوازم ارایش مارک هست من تا حالا هر تحقیق و مقاله معتبری رو خوندم نوشته شده که در هر صورت باید از تمام لوازم های ارایشی انتظار ضرر و اسیب پوستی رو داشته باشیم

1 Likes

چرا نشه خیلیا ارایش نمیکنن مثلا خودم تا مجبور نباشم کرم نمیزنم نهایت ارایشم یه ریمله با رژ بقیه رو جرئت نمیکنم استفاده کنم با یه بار استفاده هم اثرش مشخص میشه روی پوست
حتی رژ هم باعث میشه لب از شفافیتش کم بشه و کمرنگ شه

1 Likes

استفاده کم کنیم رژ یا ی محصولیم ک‌میگیریم هم ب تاریخش توجه کنیم هم ب مارک و مواد تشکیل دهندش آسیب خیلی کمتری ب پوست میرسه تا از محصولات فیک استفاده کنیم
قطعا ارایش نکردن خیلی خوبه
خوبه ک ب خودمون علاقه داشته باشیم و پوستمون رو لای هزار نوع لوازم آرایش نپوشونیم خارج از بحث علاقه ب ارایش و فلان

اره هر چی کمتر باشه بهتره خیلیا تو اوج جوونی پوستشون پیر میشه نمیتونن ارایش نکنن به خاطرش

2 Likes

والا دیگه پشیمون‌ شدم‌ از مغازه داری

1 Likes

اینا معلوم نیس چیه ها
من یدونه روژو ۸۰ خریدم

برای مغازه هم جنس گرون تر بفروشی ولی با کیفیت مطمئنا مشتری بیشتری داری.

فک میکنم فیک
چون من اینو خریدم 200

پشیمون شدم فعلن

1 Likes

فکر میکنی همین رژای 80 تومنی و 200 تومنی اورجیناله؟ هممممشون فیکن
این روزا ملاک همه شده قیمت فکر میکنن هر چی گرون تر باشه اورجیناله هر چی ارزونه فیک!!

دقیقا‌

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.