به نظرتون دوستم داره؟

سلام من اقام ب طور عادي باهام خوبه ولي اعصابش از يه چيز خورد باشه با منم سرد ميشه و فقط موقعي ك رابطه داريم ميگ عاشقتم يا مرقع رابطه من ميگم دوست دارم اونم ميگ منم دوست دارم خلاصه اين ك اين ب نظرتون دوسم داره؟؟

2 Likes

خخخخ من ازوقتی ازدواج کردم شوهرم کم گفته دوستت دارم ولی تا دلت بخواد کارهایی کرده که واسم ثابت بشه دوستم داره به گفتن نیست مردا معمولا با عمل ثابت میکنن ببین باعملش ثابت کرده دوست داره پس خیالت راحت باشه
تازه یک نکته زیادم از همسرت نپرس دوستم داری یانه یا چقد دوستم داری این جمله واسش تکراری میشه و وبه شک می افته که به علاقه اش به تو مطمئن نیستی پس یک شک ودودلی تودلش به وجود میاد

4 Likes

سلام، من یه جا خوندم که مردا موقعی که از چیزی عصبی باشن میلشون به ابراز احساسات پایین میاد برعکس ما زنا که وقتی ناراحت و عصبی هستیم دوست داریم کسی بغلمون کنه و دلداریمون بده، مریم جان درست میگن بیشتر به این دقت کن که توو عمل نشون میده دوستت داره یا نه

1 Likes

مردا کلا مورد دارن :joy:نگران نباش بچه ها درست میگن

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.