به نظرتون باردارم

سلام خانما من امروز روز ۲۷ پریودم هست دو روز دیگه باید پری بشم به خاطر تنبلی تخمدان متفورمین و دوفاستون میخوردم این ماه دکتر واسه تحریک تخمدان بهم لتروزل داد ماه پیش هم عکس رنگی گرفتم امروز دوتا بی بی چک خارجی گرفتم اولی دوتا خط پررنگ شد ولی دومی زدم منفی شد به نظرتون باردارم هر ماه قبل پریودم سینه درد داشتم ولی الان چند روزه همش دهنم خشک میشه و یکم کمردرد دارم فعلا نمیتونم تا شنبه ازمایش خون بدم به نظرتون باردارم ؟؟یعنی بی بی چک اولی رو قبول کنم یا دومی که منفیه

ان شاءالله که بارداری حالا نمی دونم دلیل اش چیه که اول مثبت بود بعدی منفی صبرکن روز موعد عادت ماهیانه اگه نشدی همون موقع تست یا آزمایش خون بده تا خیالت راحت بشه خیره ان شاءالله

یه تست دیگ بزن، اول صب

نمیدونم به خدا حالا فردا صب دوباره تست میزنم ببینم چی میشه هر چی خدا بخواد

اره گلم همین کارو میکنم

سلام نتیجه و دلیل رو به ما هم خبر بده ممنون ،آن شالله هر چی ک خیره پیش بیاد

عزیزم برای استفاده از بی بی چک باید صبر کنید تا یک هفته از موعد قاعدگی تون بگذره تا جواب درست بده. ولی بعد از تاخیر در قاعدگی می تونید آزمایش بتا بدید.

1 Likes

لناجون اخه من هرچی میگردم بی بی چک خارجی نمیتونم پیداکنم همشون بهم مدیکورمیدن

من که با اینکه قرص کلموفین خوردم بازم پریود شدم، دلم خوشحال بود گفتم باردار هستم، روحیم خیلی داغون شد،

من باکلومفین جواب نگرفتم این ماه بهم زینک پلاس داده بافولیک اسیدببینم جواب میگیرم یانه توکل به خدا

ایشالا جواب میگیری،، اخه من 2تا سقط پشت سرهم داشتم، اونا هم کلموفین خوردم زود باردار شدم نمیدونم چرا الان نشدم،، دکتر گفت 3روز پریودی شروع کن من یادم نبود5روز شروع کردم شاید بخاطر این باشه، صب بی بی چک زدم منفی بود عصر پریود شدم😑

ممنون عزیزم صبی دوباره بی بی چک زدم منفی شد هر ماه کلی عالایم پریودی داشتم ولی الان فقط کمردرد دارم صبر میکنم اگه پریود نشدم آزمایش میدم :kissing_heart::kissing_heart:

عزیزم من یه دونه از داروخونه گرفتم چهارتومن گفت خارجی هست جعبش بزرگ بود حالا انداختمش بیرون که مارکش بهتون بگم داخل بروشورش نوشت بود ۱۰ روز بعد از لقاح نشون میده بارداریم یا نه

دقیقا سر تاریخ پریود شدین ؟

ایشالا جواب میگیری گلم

ای کاش عکسشومینداختی برام میفرستادی نمیشه نه…

کارتنش انداختم بیرون گلم :pensive:

همیناک یه عکس بی بی روشه؟

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.