به نظرتون باردارم؟

سلام من از5که موقع پریودیم بوده هنوزنشدم ویکم کمردردودلدرددارم وببخشیدچندتالکه قهوه ای دیدم بنظرتون بخاطرلانه گزینی بوده؟ باردارم؟

سلام عزیزم
بله احتمال بارداری هست. حتما آزمایش بدید و نتیجه رو هم به ما اطلاع بدین لطفا :smiley:

1 Likes

خیلی گذشته که چرا آز نمیدی :heart_eyes: منتظر خبرخوبیم ازت

1 Likes

چشم حتمااول بیبی چک بگیرم بهترنیست بعدبرم آزمایش؟

چشم حتماخبرمیدم ولی میترسم باردارباشم.استرس دارم ازجواب ازمایش میترسم:disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:

می تونید از بی بی چک هم استفاده کنید ولی چون احتمال خطا در بی بی چک هست بهتره آزمایش بدید

1 Likes

چرا بترسی مگه نی نی نمیخواااااااااااای

1 Likes

آزمایش هم میدم وخبرشومیدم بهتون:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

1 Likes

واقعیتش اززایمان خیلی میترسم درحدمرگ همش میگم نینی نمیخوام فقط بخاطرترس اززایمان اینم اگرباردارباشم بخاطرعشق وعلاقه شوهرم به بچه هست من میترسم ولی

عزیزم نگران نباشید الان روش های زیادی برای زایمان بدون درد هست.

1 Likes

وای آخ جون قراره خبر خوش بشنويم🙌

2 Likes

آره عزیزم یک از بچه ها میگفت این زایمان بی درد ها اصلا نمیفهمی همش وسطش خوابت میبره از موادش خیلی راحت

2 Likes

عزیزدلم اگر همه چیز رو راحت بگیری ان شالله خیلی راحت هم زایمان میکنی
هرچقدر استرس بیشتر به خودت وارد کنی و حساس تر بشی روی این موضوع ، ضمن اینکه برای بچه خطرداره باعث میشه زایمان سختی داشته باشین

2 Likes

قربونت برم:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

طبیعی بدون دردمیشه؟ بجزاپیدورال چون شنیدم بعدش کمردردمیگیرن

مرسی عزیزم انشالله راحت باشه اگرم باردارباشم:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:سعی میکنم استرس بزارم کنار

1 Likes

ان شالله که باردار هستی و ان شالله به سلامتی هم فارق میشی :heart_eyes:

باردار بودي؟؟؟؟
حداقل يكي باردار بشه اين وسط

1 Likes

نه بعدش که نگفت عوارض داشت فقط گفت خیلی راضی بوده و دومی هم همینطور طبیعی بدون درد انجام میده یکم گرون تر یک آمپول میزنن تو اونجایی که برای سرم

1 Likes

امروزمعلوم میشه:disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.