به نظرتون باردارم؟

سلام خسته نباشین دوستان. 4 ماهه تو اقدامم این ماه دکترم قرص کلومیفن برام نوشته بود مصرف کردم از روز 5 پری تا 5 شب روز درمیونم اقدام داشتم. الان نزدیک یک هفتس یبوست دارم سینه هامم خیلی درد میکنه و گرفتگی عضلانی دارم. با این علائم میشه گف باردارم؟ 9م شهریور مؤعد پری م هستش سه چهار روزم هست ک همش دردای پری دارم فک میکنم الان دیگ میخام بشم… خیلی استرس دارم که اگ باردارم مراعات کنم و خیلی رو خودم فشار نیارم. راهنمایی پلیز

سعي كن هيچ دمنوش گرمو هيچ داروي شيميايي نخوري تا آز بدي
رازيانه جزء گياههاي گرمه
گرميجاتم خوب نيست نخوري بهتره

عرق رازیانه میخورم… اونم بخورم یا صبر کنم تا موقع پری بعد دوباره بخورم؟ بد نیست؟

عزیزم علائم پری وبارداری خیلی شبیه به هم هستن،تنهاکاری که بایدبکنی صبره

منم ماه چهارم اقدامم من دوفاستون و متفورمین خوردم موعد پری ۴ شهریوره حالم که زیاد جالب نیست منتظرم ببینم چی میشه

انشالله که شمام بارداری عزیزم… توکل به خدا

انشالله که دوتایی باردار باشیم .کلا وقتی تو اقدامم هستی باید مثل دوران بارداری مراقب باشی و دارو نخوری

1 Likes

انشالا که بارداری
فقط سعی کن استرس نداشته باشی زیاد به بارداری فکر نکن سرتو با یه چیز دیگه گرم کن
استرس مانع لقاح میشه

3 Likes

عزیزم رازیانه رو هم نخور و صبر کن تا زمان پری برسه
ان شاء الله باردار باشی و دیگه نیازی ب خوردنش نباشه

1 Likes

عزیزم شما وقتی تو اقدام هستی باید مراعات کنی گلم هیچی بعید نیست فقط استرس از خودت دور کن

2 Likes

رازیانه گرمه یا خنک؟؟؟؟؟
تا اونجایی که من شنیدم رازیانه طبع خنک داره

نمیدونم بخدا یکی میگه گرمه یکی میگه خنک.ولی احتمال زیاد باید گرم باشه

رازیانه از نظر طب قدیم ایران، گرم و خشک است و دارای خواص فراوانی است که از جمله آن فعال کردن مغز است.
رازیانه گیاهی است معطر، علفی و دو ساله که ارتفاع آن تا 2 متر می رسد. ساقه آن دارای شیارهای هم ردیف و موازی است. برگ های آن نازک و نخی مانند و گل ها زرد و به صورت خوشه در انتهای ساقه ظاهر می شود.
میوه رازیانه کوچک و به طول حدود 8 میلی متر و عرض 3 میلی متر و دارای بویی معطر و طعمی شیرین است. رازیانه در مناطق مدیترانه ای به خوبی رشد می کند و در ایران در مناطق شمالی کشور در دامنه های کوه های البرز به طور خودرو می روید.

خواص رازیانه
رازیانه، نوعی گیاه دارویی است که مصارف مختلفی دارد. تمام بخش های مختلف این گیاه یعنی دانه، برگ و ریشه آن خوراکی است. ولی روغن حاصل از دانه های رازیانه، سمی است و حتی مصرف کم آن، می تواند به ایجاد دانه های پوستی، مشکلات تنفسی و حالت تهوع منجر شود.

رازیانه با خواص فراوان دارویی، التیام بخش بسیاری از بیماری ها از جمله سرفه و سرماخوردگی است.
این گیاه دارای طعم تند، تلخ و شیرین است و کمی به طعم نعناع شبیه است.

مصرف رازیانه باعث افزایش شیر مادر و نیز کاهش وزن می شود اما توجه داشته باشید که مصرف بیش از اندازه این گیاه، ممکن است منجر به تشنج عضلانی و حتی توهم شود.

رازیانه همچنین دارای مقدار فراوانی پتاسیم است که باعث کاهش فشار خون می شود و به این ترتیب برای افرادی که دچار حمله قلبی می شوند، مفید است.
این گیاه دارویی، سموم بدن را پاک می کند و بیماری التهاب دهان را از بین می برد و به خاطر خاصیت خلط آورش برای درمان سرماخوردگی و نیز سرفه مفید است.
بخار حاصل از جوشاندن برگ های این گیاه در آب، بیماری آسم و برونشیت را تسکین می دهد.
رازیانه باعث تقویت چشم می شود، حساسیت های چشم را از بین می برد و دارای خواص فراوانی برای کبد، طحال و مثانه است.
قاعده آور است، اشتها را زیاد می کند و مغز را فعال و حالت تهوع را برطرف می کند.

برگ های رازیانه ادرار آور است، نفخ و گاز معده را از بین می برد و دردهای مفاصل را برطرف می کند.
جوشانده ریشه رازیانه ملین و مسهل است.
روغن تخم رازیانه کرم روده را از بین می برد.
رازیانه به علت داشتن هورمون زنانه رشد دخترها را جلو می اندازد.
برای از بین بردن درد آرتروز روغن رازیانه را در محل درد بمالید.
برای برطرف کردن آسم، سرفه و تنگی نفس از دم کرده تخم رازیانه به مقدار 3 فنجان در روز استفاده کنید.
ریشه رازیانه دارای کومارین (Coumarin) است. چون این ماده رقیق کننده خون است، بنابراین افراد مبتلا به تصلب شرائین یا انسداد رگ ها می توانند از جوشانده ریشه رازیانه استفاده کنند.

2 Likes

ممنون
موجب دختر زایی ام میشه؟؟؟؟
مصرف پدر یا مادر؟؟؟؟؟

عرق رازیانه همچنین در درمان اختلالات هورمونی خانم ها مؤثر است؛ به طور مثال مصرف آن به افرادی که دچار لکه بینی های ممتد قبل و بعد از عادت ماهیانه هستند و یا از اختلالات قاعدگی رنج می برند، توصیه می شود. کسانی که خونریزی آنها در زمان قاعدگی خیلی کمتر از حد طبیعی است بهتر است همیشه از عرق رازیانه استفاده کنند ولی افرادی که خونریزی آنها بیش از حد طبیعی است باید در زمان قاعدگی مصرف عرق رازیانه را قطع کرده و بعد از این دوران دوباره خوردن آن را شروع کنند. در ضمن عرق رازیانه یکی از درمان های اساسی در کیست تخمدان زنان محسوب می شود. عرق رازیانه همچنین تأثیر بسیار زیادی بر شادابی و طراوت پوست بانوان داشته و در شست وشو و تقویت نور چشم مؤثر است. برای خانم‌ها رازیانه خواص هورمونی دارد و برای بیش از 90 درصد از خانم‌ها تجویز می‌شود. به این شکل که در ترکیب آن، استروژن (هورمون زنانه) بالایی یافت می‌شود. به همین دلیل باعث افزایش شیر شده و بهترین درمان برای قطع قاعدگی است. رازیانه ضد چاقی است، التهاب‌های واژن و علائم یائسگی مثل گرگرفتگی را برطرف می‌کند. علاوه بر این اگر با گل‌گاوزبان صرف شود، قاعده‌آور است، یعنی قطع قاعدگی را متوقف می‌کند. رازیانه برای جوانی رازیانه برای پوست ما هم خواص بیشماری دارد. مثلا برای ورم پلک و چین و چروک پوست مفید است که البته باید به‌صورت پماد مصرف شود. بدین صورت که باید بذر رازیانه را جوشانده یا پودر کرد و سپس آن را داخل Cold Cream ریخت و به‌صورت کرم به پوست مالید. کُلدکرم یک کرم پایه است که می‌توانید آن را از داروخانه‌ها تهیه کنید. رازیانه به شکل ضماد برای از بین بردن موهای زائد بسیار مناسب است. برای این کار، بذر رازیانه را پودر کنید و سپس آن را با یک نوع روغن (مثل روغن زیتون یا روغن بادام) مخلوط کنید و به‌صورت ماسک روی صورت خود بگذارید. این ماسک باعث روشن شدن و شفاف شدن پوست می‌شود. ضد سکسکه رازیانه برای کلیه خواص فراوانی دارد و همراه با کاکل ذرت باعث دفع سنگ‌های کلیوی می‌شود. اگر فردی که مبتلا به سنگ کلیه (کوچکتر از 5 میلی‌متر) است، روزی 4 تا 5 مرتبه بذر رازیانه و کاکل ذرت را بجوشاند و میل کند، سنگ‌ها دفع خواهد شد.ریشه این گیاه نیز باعث برطرف شدن مشکلات کلیوی می‌شود. علاوه بر این دارای خواص گوارشی فراوانی نیز هست.رازیانه ضداسپاسم و ضد نفخ است؛ ورم‌های روده و معده را از بین می‌برد؛ به درمان سندرم روده تحریک‌پذیر کمک می‌کند و باعث کاهش میزان اشتها می‌شود. همچنین سکسکه و سوءهاضمه را برطرف می‌کند. تقویت دید یکی از معجزه‌آساترین خواص رازیانه (که در گیاهان دیگر کمتر به چشم می‌خورد) تقویت دید است. به این ترتیب که عرق رازیانه را جوش می‌دهیم تا استریل شود و از وجود هر نوع میکروب یا عفونت پاک شود. سپس آن را داخل قطره‌چکان ریخته و داخل چشم می‌چکانیم. روزی چند قطره (صبح، ظهر و شب) باعث افزایش نورچشم، کاهش التهابات چشم (مثل قرمزی) و کاهش خطر ابتلا به آب‌مروارید می‌شود. رازیانه همچنین برای درمان التهاب پلک‌ها و درمان شب‌کوری بسیار مفید است. برای بدبویی دهان و درمان گلو‌درد نیز می‌توان رازیانه را قِرقِره کرد و یا بذر آن را داخل دهان گذاشت و چند دقیقه جوید. زنان باردار با صرف رازیانه به زیباتر شدن نوزاد کمک می‌کنند. علاوه بر این، رازیانه احتمال اینکه فرزندتان دختر باشد را نیز افزایش می‌دهد، یعنی به تعیین جنسیت فرزند نیز کمک می‌کند. مضرات رازیانه مصرف بیش از حد رازیانه، احتمال آلرژی‌های پوستی را افزایش می‌دهد. علاوه بر این، افرادی که ناراحتی‌های تنفسی دارند نیز باید مراقب باشند؛ زیرا ممکن است با تنفس یا مصرف گیاه دچار حمله‌های آسم شوند.از دیگر تاثیرات جانبی رازیانه، لاغری در خانم‌هاست. علاوه بر این مصرف زیاد از حد آن باعث قطع یا کاهش شیر در زنان شیرده می‌شود. افراد سردمزاج نیز با خوردن این گیاه ممکن است دچار سردرد شوند.اثر عجیب رازیانه این است که خانم‌ها را لاغر و آقایان را چاق می‌کند! منم شنیدم ک باعث میشه جنین دختر و خوشگل بشه

1 Likes

متشکر هزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.