به نظرتون این علائم بارداری هست؟

سلام، من دل درد کمر دردهای پریودی دارم با اینکه موعدم ۱۹م هست و در روزهای دقیق تخمک گذاریم نزدیکی داشتم و پریودم منظمه ، خیلی خوابم زیاد شده، تو خواب هم خورده درد دارم ، ۲روز پیش از دل درد شدید گریه میکردم اونروز دردم مثل تخمک گذاری بود و ترشح شبیه دوره تخمک گذاری داشتم، عفونت و کیست هم ندارم طبق سونوگرافی هفته پیشم. به نظرتون ممکنه باردار باشم؟ میشه دعا کنین برام؟

2 Likes

دلم میخواد زودتر متوجه بشم :frowning:️ اولین روز آخرین پریودم هم ۱۹اردیبهشت بود

ایشالاااا.
منم مث شما علایم های دارم که اطرافیانم میگن باردارم منتظرم ده روز بشه از تاخیرم بعد برم از بدم.
تا اخر هفته باید صبر کنم

1 Likes

انشاالله که هردو باردار هستید .

2 Likes

وای عزیز چه طاقتی داری خوب میتونی صبر کنی من بودم هم روز اول که از موعد می‌گذشت میرفتم آزمایش😊

2 Likes

مگه پریودی نامنظم داری عزیز که ده روز صبر میکنید؟

1 Likes

نه اما روز دوم تاخیر بی بی منفی بود میترسم بازم زود باشه نشون نده
اما خیلی علایم دارم
۹باید پری میشدم که نشدم برای همین تا اخر هفته بمونم
میگن بعضی ها دیرنشون میده

1 Likes

آخی عزیزم ایشالا که باردار باشی :hugs: کاش منم عقب بندازم فعلا باید تا شنبه صبر کنم خداروشکر این هفته همه جا تعطیله اجبارا باید صبر کنم و الا میرفتم آزمایشگاه طاقت نمیارم :joy:

مرسی از مهربونیتون دعا کنین تو این شبا🙏🏽

ایشالا که باردار باشی بیای خبر بدی عزیزم چه خوبه که اینجارو داریم با هم صحبت کنیم مثل همه شرایطمون :blush:

ایشالا
برای شما هم باشه
هر کسی که منتظره نی نی خدا دامنش و سبز کنه
اره اینجا هرسوالی داری میپرسی و خیلی خوب راهنمایت میکنن .همیشه یکی هست ارومت کنه

1 Likes

انشاالله که هردو بیایید اینجا خبر خوش بارداری تون بدین به حق این شب‌های عزیز قدر

1 Likes

مرسی عزیز دلم
تو این شبها دعامون کنید دلمون شاد بشه:hibiscus::hibiscus::hibiscus:

1 Likes

آره خیلی مشاورای با حوصله ای داره خیلی خوبه اینجا :hugs: :heart:
خدارو شکر شما هستین ، ایشالا میایم اینجا خبر میدیم :blush:

ممنونم ایشالا واقعااا همه خبرای خوب بیاریم اینجا :blush:

1 Likes

سی سی جون برای مثبت شدن بی بی چک باید ۱۰ روز بگذره از موعدت !
که احتمال مثبت شدنش ۹۵‎٪
ازمایش خون از دو روز قبل از موعد پریودی میشه مثبت بشه و احتمال صحتش۱۰۰‎٪

1 Likes

دو روز بعد از تاخیر بی بی چک استفاده کنی نشون میده …برا آزمایش باید یه هفته حداقل صبر کنی

1 Likes

سلام بنظرمن شمابارداری چون منم مث شماپریودیم منظم بود باکمرددردشروع شد وخوابم به شدت زیاد شده بود جوری ک خودم تعجب کردم وبارداربودم…انشاالله که خیره

1 Likes

واااای عزیزم چه انرژی خوبی گرفتم ازت ایشالا که همین طور باشه. تو گوش نی نی تون بگین دعا کنه

من زیر دلم دردش زیاد شده بیشتر سمت راست زیر دلم درد میکنه نمیدونم چیه این که خوابم نذاشته برام :sob:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.