به نام مادری که هنوز چشم انتظاره

به نام مادری که هنوز چشم انتظاره!
سلام … روز زن و مادر مبارک :heart::heart::heart::heart::heart::heart: تبریک به همه خانمها… حتی به من و شما که منتظریم … چراااا؟؟؟؟؟ چون مادر فقط اونی نیست که وقتی جواب مثبت آزمایش بارداری رو میگیره و از خوشحالی اشک شوق می ریزه و واسه سورپرایز کردن همسرش لحظه ها رو میشماره… اونی که جواب منفی رو میگیره و تا خونه عینک افتابی رو نقاب صورتش میکنه … سرش رو پایین میگیره و اشک تلخ حسرت می ریزه و مدام با خودش میگه جواب همسرم رو چی بدم … اونم مادره… مادر فقط اونی نیست که با شوق و ذوق به همه خبر بارداریشو میده و از همون روز اول واسه اومدن نی نی برنامه ریزی میکنه … اونی که با صدای گرفته به همسرش میگه : بازم منفی بود … اونم مادره… مادر فقط اونی نیست که هرشب تو خیالاتش نی نی شو تصور میکنه و حتی از درد بارداری هم لذت میبره و از لگدهای نی نی قند تو دلش اب میشه… اونی که وصف حال بارداری رو از دوستانش میشنوه و ارزوی لمس این لحظات رو داره … ولی هر ماه باید یه مشت قرص و دارو و امپول و شیاف با کلی عوارض تحمل کنه و در نهایت نتیجه نمی گیره اونم مادره… مادر فقط اونی نیست که با عشق و هیجان برای نی نی سیسمونی میخره و همه بهش تبریک میگن … اونی که چشمش تو بازار به یه لباس کوچولو میفته و دلش ضعف میره … یواشکی لباس رو میخره و از ترس حس ترحم دیگران … آرزوهاشو گوشه کمد پنهان میکنه و گاهی تو خلوتش لباس رو بغل میکنه و می بوسه …اونم مادره مادر فقط اونی نیست که درد زایمان و عوارض سزارین رو تحمل میکنه … اونی که وصف این لحظات پر درد و شیرین رو میشنوه و توی دلش آه میکشه … اونم مادره… مادر فقط اونی نیست که شب بیداری های نی نی رو با تمام سختی هاش تحمل میکنه … اونی که شب ها با چشم گریان سر روی بالش میذاره و از خدا یه نی نی سالم و صالح میخواد … اونم مادره…

25 Likes

مادر فقط اونی نیست که توی مهمونی ها هرموقع ازش اسم فرزندش رو می پرسند چشم هاش برق بزنه و با افتخار اسم بچه ش رو به لب بیاره … اونی که سالهاست اسم انتخاب کرده و هرجا اون اسم رو میشنوه دلش میریزه و چشم هاش خیس میشه … اونم مادره … آره دوست من … همه منتظرا مادرن… همونایی که مدام باید به بقیه جواب پس بدن که چراااا هنوز بچه دار نشدن … پیش کدوم دکتر میرن … مشکل از خانمه یا آقا … و روزی هزار تا پیشنهاد سرسام آور دارن از طرف دوست و آشنا و همسایه و حتی گاهی بقال محل !!! که پیش کدوم دکتر و امامزاده برن … چه نذری بکنن… چی بخورن… چی کار کنن …یا حتی چه موقع اقدام کنن !!! همه این دلسوزی های بی رحمانه فقط یک توجیه داره و اون دلیل اینه که تو یه زنی که هنوز مادر نشده … گاهی بهت پیشنهاد ملاقات با رمال و دعا نویس و فال گیر میدن که دلت میخواد همون لحظه بمیری ولی �

11 Likes

ولی کسی با حس ترحم بهت راه کارهای احمقانه نده و همه باور کنن اومدن بچه یه معجزه قشنگه که فقط و فقط به خواست و اراده خالق هستی ممکنه حتی اگر زوجی کاملا سالم باشن …!!! پس ای کاش هیچ کس دل یه منتظر رو خواسته و ناخواسته نشکنه و همه باور کنن … اونم یه مادره… :cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

11 Likes

وای چه متنی دلم یجوری شد

1 Likes

وااااای خدایا… عالی بود اشکم در اومد. عالی بود… روز همه ی مادرای منتظر مبارک

2 Likes

عزیزم چقد قشنگ بود… ان شاءالله به زودی طعم شیرین مادرشدن رو بچشی گلم…
و همینطور همه ی چشم انتظارا… :heart:

4 Likes

انشالله هرچه زود انتظار همه منتظرا به پایان برسه :pensive:

6 Likes

اشکم در اومد:disappointed_relieved::disappointed_relieved:

1 Likes

زری عزیزم اول اینکه روزت مبارک خانوم گلی
دوم این که ، متنت خیلی قشنگ بود
سوم اینکه ، نا امید نباش عزیزم. اگه واقعا ب نوشته ات ایمان داری و خودتو یه مادر میدونی ، پس باید قوی باشی و پر از امید .
تا کوچولویی که میخواد تو وجودت شکل بگیره ، بگه چه مامان شادی دارم و قطعا خوشبخت ترینم :blush:
پس به میمنت همین شب عزیز ، یک یا زهرا بگو ، ب تمام انرژی های منفی و بد و کسایی که چه از سر دلسوزی و چه از سر…‌… قصد ناراحتی دارن ، یه نه محکم بگو و بذار وجودت پراز آرامش و شادی باشه عزیزم.
الهی ب حق همین شب عزیز ، دلتو شاد کنه و سال بعد کوچولوت روز مادر رو با گفتن کلمه مااامااان تبریک بگه :pray::pray::pray:

9 Likes

الهی آمیننن…ممنون دریاجون :kissing_heart:

1 Likes

واقعا زجرمیکشم بعد سقط محاله توجمع خانوادگی حرف از بچه بشه و همه نگاها برنرگرده سمت من :pensive::pensive:

1 Likes

دلم خیلیییی پره

1 Likes

ماه قبل دقیقا روز شهادت بانو فاطمه زهرا بی بی چکم مثبت شد قسمش داده بودم حاجتمو بده…داد ولی…:pensive::pensive::pensive:

3 Likes

چه قشنگ نوشتی :clap::clap::clap::clap:
ان شاءالله همه ی روز بچشونو تو بغل بگیرن و هیچکس حسرت به دل مادرشدن نباشه

2 Likes

واقعا عالی بود چشمام پر اشک شد خدا همه منتظرا رو خوشحال کنه ما هم توشون

2 Likes

حالتو.درک میکنم منم مث توام

2 Likes

انتظار خیلی سخته ، من که سالها بود روزها رو میشمردم طعم واقعی انتظار رو درک می کنم. خیلی سخته . امیدوارم کسی منتظر نباشه . واقعا ادم پیر میشه. قسمت بعضی ها اینه که همش صبور باشن.:pensive:

2 Likes

الهی من شما و همه چشم انتظارها طعم مادر بودن رو بچشیم

3 Likes

انشالله همگی به حق بانوی دوعالم حضرت فاطمه ی زهرا بچه دارشیم وخدابهمون فرزندان سالم وصالح عنایت کنه

3 Likes

الهی آمین

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.