به كسي كه دوسش دارم پي ام دادم

شیدا ازاول تمام نوشته هاتومیخوندم ونظر دوستان
به نظر من اون آقا کنجکاو هستن به خاطر این حس کنجکاوی هم که شده حتما باهتون رودر رو میشن وبه نظرمن خوب کردی شانس تو امتحان کردی اگه بعدا ازدواج میکردی مثلا شوهر آیندت اخلاق بدی داشت روزی هزاربار با خودت میگفتی کاش به فلانی میگفتم دوسش دارم شاید با هام ازدواج میکردیم ودرباره اینکه میگفته خودتون ومعرفی کنین حق داره بدونه کیه من مجرد بودم نگو یکی از فامیلای دورمون که خواهر زادش تازه عروس عموم شده بود ازش شماره من ومیگیره وبهم پیام میده منم نمیدونستم کیه یا اصلا برادر خودم امتحانم میکنه یانه هی میگفتم خودت ومعرفی کن درآخر دیدم نه نمیگه اونم مثل شما میترسید آبروش بره یا جواب منفی بدم آخرش گفتم یا میگی کی هستی یا کلا گوشی وخط وعوض میکنم که بهم گفت اگه به کسی نمیگی میگم کی هستم وخودش ومعرفی کرد درسته سختی کشیدیم چون خانواده ام من ونمیداد میگفتن فعلا شرایطش نیست ولی درآخر بهم رسیدیم امید وارم شما هم به هم برسین ببخشید طولانی شد ولی بهترین کارو کردی شانس تو امتحان میکنی اگه شد که هیچ اگه نشد ازش خواهش نکن به کسی نگه شما اون آقا رو دوست داشتین

2 Likes

منم ميترسم يه روزي ازدواج كنه بااون ببينمش حسرت بخورم و آتيش بگيرم كه چرا نگفتم:sob::sob::sob:
بگم چقدر ضعيف بودم…
واقعا تو دو راهي ام
مرسي از راهنماييت عزيزم
الهي
خوشبخت باشيد هميشه:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

بهترین کارو کردی انشالله زود جواب تو بده

2 Likes

كاش:pensive::pensive::pensive:

1 Likes

سلام بروی ماهت قشنگ خانم :heart_eyes_cat::heart_eyes_cat:

آی بگی نگی خوبم :crazy_face::crazy_face:

تنها دلیلی که منو جدا نمیکنه از اینجا مامی ارشدو ستاره دارشدنمه:grin::joy:

ژاااان ژاااان بااون گپای دلبرت :joy::joy:

2 Likes

شیدا جان مناسبتی چیزی نیست بهش یه پیام بدی یا پیام خالی بفرستی بعدش بگی ببخشید اشتباه شد یا اینکه تو پروفایل همون برنامه که اون آقا هست یه چیزای بزاری بفهمه حس الانت واون که کنجکاو هست پس بزار نگاه کنه

2 Likes

نه عزيزم
دو هفته پيش كريسمس بود تبريك گفتم
مناسبت ديگه اي نيست
اون حتي باهاش حرف ميزنم جوابمو نميده ، چيزي هم بذارم فايده اي نداره

2 Likes

همون بگی نگیم جای شکر داره:smiley:

بیخیال بابا این ستاره ها فانیه:laughing:

دلبرر که توییی:heart_eyes:

1 Likes

فدای تو بشم من :heart_eyes::heart_eyes:

وااااخ وااااخ من قش کردم :crazy_face::crazy_face:

1 Likes

ای بابا سخت شد این آقا هم خیلی سخت گیر هست وقتی ازدواج هم کردی باید بو این اخلاقش کنار بیار خوب فکر کن اگه تصمیم داشت با شما آشنا بشه یه مدت باهاش حرف بزنه ببین چطوره اخلاقش مثلااهل قهر کردن و…هست بعد تصمیم بگیر آخه مرد هم ناز میکنه

1 Likes

آره خيلي سخت گيره
شايد بخاطر شغل و موقعيتش باشه
شايد با كسيه
شايد با غريبه ها اينجوريه
شايد مغروره
شايد فكر ميكنه سركاريه
نميدونم واقعا

1 Likes

جالبه ديشب مامانم ميگه اونجا رفتي بايد بگيم فلاني(همون) هواتو داشته باشه
من خيلي بهش اعتماد دارم:joy::joy::joy:

5 Likes

خدا کنه با همسر آینداش شریک زندگیش اخلاقش خوب باشه

1 Likes

خوب چه بهتر خدا کنه بگن بهش

3 Likes

اتفاقاً نظر مامانت بدک نیست شاید اینجوری فرجی شد و وقتی برگردی بخاطر سفارش خانواده ت بیاد یا زنگ بزنه

1 Likes

از آب گل آلود ماهی بگیر و بگو زنگ بزنه

1 Likes

اره اره حتما سفارشی بگه

1 Likes

آره
اگه داداشم مخالفت نكنه
مامانم خيلي قبولش داره
يه دفعه ام قبلا داشت به داداشم ميگفت با هم اوكي بشن و اينا… زن داداشم زد زير خنده گفت اه نه چيه اون!به درد نميخوره !!

4 Likes

:pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face::pleading_face:

حرفاتو‌دوست دارم عاقلانس احساسی نی

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.