به شکمم در بارداری ضربه خورد

سلام بچه ها دیشب که خواب بودم همیشه عادت دارم رو دست شوهرم بخوابم ولی نصف شبی احساس کردم زمانی میخواست دست به دست بشه زانو پاهاش خورد تو رحمم شکمم بنظرتون چیزیش نشد بچه ام می ترسم بدجوری خدای نکرد چیزیش شد باشه ان شاءالله که سالم باشه برام وقتی بلندش کردم از خواب بهش گفتم اونم بدتر از من تو خودش که خدایی نکرد چیزیش بشه میخواهم زنگ بزنم واسه دکترم یه نوبت بگیرم برم پیش برام دعا کنید خیلی میترسم بنظرم ضربه که به شکم خورد زیاد نبود چون من خودم حساس با کوچک ترین چیز بلند میشم

سلام عزیزم
نگران نباشید با این ضربه های کوچیک اتفاقی نمی افته. اگر لکه بینی ندارید و حرکات جنین کم نشده مشکلی نیست

خانم حکیمی ۱۳ هفته هستم من عزیز هنوز هیچی حسی ندارم که میگردد یا نه

ن خداروشکر ندارم لکه بینی اینا

مشکلی نداره عزیزم اصلا نگران نباشید با ضربه های شدید تر هم اتفاقی واسه جنین نمی افته اگر لکه بینی و درد ندارید چیزی نیست

خداروشکر :blush:

ن الحمدالله ندارم هیچ چیزی فدات

1 Likes

نگران نباش عزیزم جنین تو کیسه آبه و اون آب مثه ضربه گیر میمونه براش هیچیش نمیشه ، ولی استرس برات بدتره

1 Likes

ممنون عزیزم که بهم دلداری دادی فدات

نگران نباش واسه فامیل ما آب داغ ریخت روشکمش چیزیش نشد :expressionless:

يكي از بستگان ما از چندين پله خورده زمين بچه اش بدنيا اومده 30 سالشم هست . :smile:

عزيزم چيزيش نميشه
منم ١٣ هفته ام
اما پدرم از تهوع درومده مخصوصا كه شاغل هم هستم
شما تهوع نداري؟
به اميد اينم كه كم بشه اما با قبلنم خيلي فرق نكردم
بشدت از غذا بيزارم اوني رو هم كه به زور ميخورم بالا ميارم :pensive::pensive:

:joy::rofl::sweat_smile: تن اش سالم باشه

1 Likes

خدا را شكر سالمه :smile::smile:

ن فدات من تازه بهتر شدم وگرن من دیگه بدتر از تو بودم خیلی بد ویار بودم غذا که هیچ آب که آب هم نمی تونستم بخورم خداروشکر گوش دشمن کر الان بهتر شد تهوع استفراغ ام باز هم خودم چیزی درست کنم نمی تونم بخورم از صبح اینا خوبم رو به شب میشه حال تهوع استفراغ بعضی وقتا سراغم میاد ولی باز شکرخدا کمتر شد ان شاءالله که شما هم خیلی زود خوب بشین گلم

خخخخه:rofl::joy:

مرسي عزيزم ايشالله
واسه منم دعا كن
واقعا كلافه ام و بي طاقت ازظهر به بعد حالم بدتر ميشه
گاهي وقتها فكر ميكنم ديگه خوب نميشم
افسرده شدم بشدت

خوب میشی عزیزم اینا همه اش یه دوره ای داره ابجی من اونقدر که بد ویار بودم که دکتر دو نمونه قرص حالت تهوع استفراغ دادبود قرص که میخوردم هیچ اثری نداشت همون جوری بود فقط بالا میاوردم ان شاءالله که شما هم خوب میشن سخت نگیر به خودت گلم به فکر فرشته ای باشه که خدا تو وجودت قرار داد باشه وشکر گذار فدات

۱۳ هفته ای راستی سونوغربارگری رفتی جنسیت واسه ات نگفتن وسونو سلامت دیکه چیه اطلاعی داری ازش اون دیگه چه جوری رو شکم انجام میدن یان

عزيزم شما رفتي غربالگري ؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.