به شوهرم گفتم دیگه دوست ندارم

خیلی باهم خوب شده بودیم هرچند ک رابطه نداریم ولی پریشب من بااین بچه اشپزخونمو همه چیزاشو شستم تمیزززر دیگه اخرشب برق اشپزخونرو بستم همه کارام تموم شدن ک:neutral_face:شوهرم گفت چرا ش خریدی ازکارتم باگوشیش انداخت بهم خورد شیشه گاز شکست بامشت زد توسرم:neutral_face::neutral_face::neutral_face:میزد ب خودش کلا دوباره ریختیم بهم داشتم براش میوه پوس میکندم ببرما یهو همه چی خراب شد نگا خونم میکردم بیزار بود م الان خزلی متنفرم ازهمه چی بار اولش نیس دس بزن داره قهرکردم درس نشد حوصله طلاقم ندارم کلا بیخیال همه می شدم فقط گریه میکنم حتی بابای خدابیامرزم اومده توخابم خاب بقیه برام گریه کرده واقعععا من موندم عجب یاقیای هستن این مردا:pensive::pensive:اینم برااین نگفتم ک دلتون بسوزه یا میشنهاد طلاق بدین صرفا جهت این گفتم ک قدر زندگیتونو بدونین

10 Likes

بهش گفتم دیگه دوست ندارم متنفرم ازت اولین بار بود ازته قلبم ی حرفیو زدم

5 Likes

دوباره تمام خونه شد شیشه خورد زیرکابیینت دوبارهمرو اوردم اینطرف تمیز کردم

5 Likes

عزیزمم:pensive::pensive::pensive:
بچه داری؟؟

2 Likes

ارهد۳ ماهشه

2 Likes

اخی نازی

3 Likes

خودت اذیت نکن زندگی برا هیچکی اعصاب نذاشته

4 Likes

:pensive::pensive::pensive::pensive:
خدا کمکت کنه
منم مشکلات مشابه و حتی هزاربرابر بدتر تورو دارم صبح کپ زدم.
بابچه جدایی خیلی سخته

3 Likes

اره ن من ک جدانمیشم هیچوقت

3 Likes

خب اگر باعشق و علاقه زندگیتونو شروع کردی حلش کن ان شاالله

2 Likes

الان ناراحتی یه چیزی میگی البته حق داری ناراحت بشی

2 Likes

ن عشق و علاقه نبود روزی ک اومده بود خاستگاری من اون دختری ک عاشقش یود بهش جواب مثبت داده ولی خانوادش نزاشتن چون دختره خراب بوده گفتن. باید اینو بگیری همزمان جواب دوتامون مثبت شد دیگه منو گرفته

3 Likes

ن واقعا قلیم سنگ و نارحتو سرده دیگه هیچکس و دوس ندارم

4 Likes

اوه عزیزم :pensive::pensive::pensive::pensive::pensive::pensive:
الان شما دوستش داری؟؟؟

2 Likes

من میفهممت :sob::sob::cry::cry:

2 Likes

دوست عزیز اینکه میگی پدرت اومده تو خواب گریه کرده برات، صرفا به این معنی نیست که اون خدا بیامرز روحش در عذابه. این پژواک ناامنی شما در ضمیر ناخودآگاه خودته، یعنی افکار خودت که در عالم خواب به خودت برمیگردن. پدر منم فوت شده، من هنوزم فکر میکنم زندس. خیلی وقتا تو خواب میبینمش اما خیلی حرفی نمیزنه، چون قبلا هم زیاد حرف نمی‌زد. ناراحت نباش از این بابت. اون روحش برای تو در عذاب نیست و در آرامشه ⁦:heart:

و در مورد همسرت باید بگم که شما باید برید مشاوره، البته کار دیگه از مشاور گذشته. منم تو همچین شرایطی بودم، نظر شخصی من اینه که آدم یا باید تحمل کنه یا باید رها کنه. من آدم تحمل کردن نیستم به طور کلی. به شما هم توصیه میکنم که اگر حوصله تحمل کردن داری بشین سر زندگیت و برو مشاوره، اگر هم نه هر چی صلاحته انجام بده. در کل غصه نخور خیلی دنیا دو روزه. گاهی رها کردن هم لازمه

7 Likes

۱ درصدم دوسش ندارم چون واقعا قلبم شکسته ی ابر بهم نگفته دوست دارم ۱ ساله عوص شده قبلا خیلی خوب بودیم

4 Likes

فدات عزیزم من ۱۹ سالمه ولی انگار ۵۰ سالمه ازبس گریه مسکنم خییییلی ب خودم میرسم ولی منونمیبینه اصلا

5 Likes

دوسدارم فرار کنم فرار بگم من گه خوردم پولیم بهت میدم منو طلاق بده

4 Likes

عزیزم خیلی ناراحت شدم برات چرا زن باید اینقدر مظلوم باشه گلم ببین چی شده که اینجور شده بگرد دنبال ریشه ماجرا علت پیدا کن

5 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.