به شوهرم شک ندارم ولی

ببین اگر نمیتونی رودر روباهاش حرف بزنی
براش نامه بنویس

تایپ کن

اینجوری شاید موثرتر باشه
حرفات هم یادت نره

2 Likes

راه بهانه رو ببند براش عزیزم

تو. زندگی همیشه همه چی خوب پیش نمیره، صبور باش عزیزم
درست میشه ان شاءالله

اه گفتی نامزد بودیم تا مشکل پیش میومد براش مینوشتم

1 Likes

عزیزم
پس بازم بنویس، خیلی ام بهتره

البته صحبت کردن خیلی خوبه، اما گاهی نامه بهتر مفهوم و احساساتت رو منتقل میکنه

1 Likes

جنسینگ بهش بده بخوره

1 Likes

باشه حتما براش میگیرم مشخص میشه چشه

براش پیام مینویسم میدونم میخونه

1 Likes

باشوهرم صحبت کردم …گفت دست خودم نیست گفتم هیچ ایرادی نداره ولی بدون از بس دوست دارم اذیت میشم لطفا خودتو درمان کن تومقصر نیستی در این مشکلت من مشکلتو با مامی گپ درمیون گذاشتم گفتن ویتامینش کم شده و فلان …ولی ولی از پیروز تا حالا عین سابق عشقشو بیشتر و بیشتر ابراز میکنه و همش میگه چقدر دلتنگت بودم :thinking:تعجب کردم انگار نیاز به صحبت کردن داشت سردیش کنار رفت همه چی اوکی بود خدا کنه دیگه نگه من فلان شدم …
بقول دوستام اینجا گفتن از خستگیه منم همین حس رو داشتم و مزاحم خوابش نمیشدم همین خستگیش منو دور کرد

2 Likes

خدارو شکر عزیزم :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::heart_eyes:خوشحال شدم برات

1 Likes

قطعا در کلام انرژی هایی نهفته است که میشه باهاش خیلی کارا کرد:+1:t2::v:t2:

2 Likes

چطوری میل جنسیت برطرف میشه نمیشه ک‌سرکوب کرد

من قبلا نمیتونستم کنترل کنم یه جا خوندم فقط باید بهش فکر نکرد منم به این صورت غلبه میکردم …من با تموم داغ بودنم ماها رابطه نداشتم یا یک یا دوبار و کنترل میکردم بهش میگفتم مثلا بیا باهم باشیم یهو پامیشد میرفت لمس نمیکرد یا میخابید

بهش گفتم اره ارایشگاه نتونستم برم زشت شدم خودم از یکنواختی خسته شدم … بچم کوچیکه نشد ک برم ولی اینبار تحمل کن هر مدل بخوای میرم هر رنگی که تو بگی گفت نه من مشکلی با ظاهرت ندارم و زیبایی همون حرفای که نوشتم رو گفتم زمین تا اسمون تغییر کرد

1 Likes

خوب خدارو شکر که رابطه تون خوب و خوش شده گلم
روزی همه ان شاءالله

1 Likes

ببخشید سوال میکنم مواد مصرف نمیکنه؟؟

سلام خوبی چقدر خوشحال شدم افرین بهت

نه عزیزم هیچ خلافی نداره حتی نمیتونه داشته باشه یه مادر داره فولاد زره

قربونت عزیزم :gift_heart:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.