به دعا و دعانویس اعتقادی دارین؟

والا دیگه موندیم چرا و دلیلش رو نمیتونیم پیدا کنیم.

من خودم ۶۳ ام و ازدواج کردم. یه خواهر دارم که متولد ۶۱ و هنوز مجرد. پیشنهاد ازدواج بهش میشه ولی همه فقط یک بار باهاش قرار میزارن و بدون هیچ جوابی و یکباره میرن و دیگه ازشون خبر نمیشه.

در صورتی که خواهرم فوق لیسانس معلمه و ادم فوق العاده پاک و مهربان و دلسوزیه.
اخه چرا اینطور میشه. انقدر به خاطر این وضعیتش ناراحتیم . اخه خودشم از این موارد شوکه شده.

به نظرتون چرا ؟ کسی میتونه راهنمایی کنه

6 Likes

من دخترداییم یه دخترخیلی زیبا وباسواد ومومنیه.اما اصلا خواستگار نداشت.برای هممون عجیب بود یه بار رفتیم فال قهوه بهش گفت طلسم شدی واگه این طلسم باطل نشه اصلا ازدواج نمیکنی.یه سیده بود که خیلی کارش درست بود وقبولش داشتیم.رفت پیش اون یه دعا براش نوشت باورنمیکنی بعدازیک ماه یه خواستگار توپ براش پیداشد وازدواج کرد.انقد دوس داشتم برم پیش اون سیده و برا مشکلاتم دعا بنویسم ولی متاسفانه فوت کرد.

4 Likes

شماهم بگردید یه کسی که همه قبولش دارن برید ببینید چی میگه.یه کسایی هم هستن فقط کلاه برداری میکنن باید بشناسید طرفو

اخه یکی دو جا رفتیم اول میگفتن طلسم داره و باید باز بشه و بعد گفتن دیگه باز شده ولی مشکل ما حل نشد که نشد اوضاع هنوز همنطوریه

1 Like

به این شماره زنگ بزن سرکتاب باز کنه براش همه حرفاش درسته

09360315273
حاجیه خانم علیپور ۱۰ تومن هم میگیره

2 Likes

به خواهرت بگو ۴۰ روز پشت سرهم بدون وقفه دعای معراج به نیت ازدواج بخونه، با دلی پاک و اعتقاد قلبی بخونه
شک نکنه که جواب میگیره

1 Like

سلام خدارحمتش کنه. خواهربزرگترم هم خیلیا میومدن خواستگاریش ولی زود بهم میخورد یا این و اون مخالفت میکردن اخرش فهمیدیم طلسم شده

1 Like

نماز جعفرطیار بخونه

سرکتاب چیه

1 Like

ممنون ازتون

1 Like

ممتون

منکه اصلا اعتقادی ندارم ب این چیزا

عزیزم این فقط و فقط بخاطر ارتعاشیه ک میده وگرن یه اتفاق چندین بار برای کسی نمیوفته تنها راه اینکه موفق بشه باید افکارشو نسبت به خودش تغیر بده

عزیزم من یه فالگیر برام فال گرفت ۲۵دادم توهم برای خواهرت بگیر

۰۹۳۸۴۵۰۱۵۷۲

من تا به حال پیش فالگیر نرفتم. فالش درست بود برای شما. شما ازش راضی بودید؟

1 Like

یه چیزایی را بهت میگه در مورد اینکه چرا مشکل پیش میاد آیا دعا داری یا نه و کلا یه اتفاق هایی هم در مورد آینده

1 Like

بهتره بگیم طلسم نه دعا، دعا بار مثبت داره و به خدا میرسه و هرچی به خدا وصل باشه خوب و مثبته، طلسم و جادو هم از زمان حضرت موسی بوده ولی الان فکر نمی‌کنم کسی علمش رو داشته باشه که انجامش بده

والا ما ک از بس جادو پرت کردن توخونمون موقعی ک مجرد بودم خیلی اذیت شدیم. خداازشون نگذره. البته میدونستیم کار کیا بودن خدا هم جزای کاراشونو داد.

ما هم خیلی شنیدیم و دیدیم این چیزا رو.دیکه واقعا ادم اعتقاد پیدا می‌کنه.
همه جا پره دعانویسه،ولی هیچکدومشون علمشو ندارن ،کاش یکی واقعا اینکاره بود و اینجور مواقع گره آدمایی که فک میکنن طلسم شدن رو باز میکرد.خیلی سخته.

1 Like
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.