به دادم برسیییین مووووش 😭😭😭😭

بچه هااااا خونمون طبقه پایین پارکینگ هست و بالا ما هستیم. همیشه در خونه باز میزاریم که هوا خنک باشه. ولی دیشب همه برقا خاموش بودن ولی ما نخوابیده بودیم یه صدایی از تو راه پله میومد فکر کردم پرنده هست. اروم رفتم برق رو روشن کردم و دیدم یه موش خیییییلییییی بزرگ :sob::sob::sob::sob::sob: تو راه پله هست :sob::sob::sob: و فرار کرد. بنظرتون چیکار میشه کرد؟؟؟؟؟؟ ما میدیدم گلدون هایی که توی راه پله هستن چند روزی هست دارن گل هاش کنده میشن از ریشه و نابود میشن ولی فکر میکردم کار پرنده ها هست :cry::cry::cry: حالا چه خااااکی بر سر بریزم؟؟؟؟ از دیشب تا الان همینجور دارم گریه میکنم :cry::cry::cry::cry: تو خونه هرچی میگردیم نشونی ازش نیست که داخل خونه هم اومده باشه ولی باز خیلیییی حس غم و ترس دارم. چیکار کنم؟ چه راهی داره؟؟؟؟ زیر راه پله حالت انبار کردیم و وشایل اضافه گذاشتیم. حالا فردا میخوایم اونجا رو کلا خالی کنیم. ولی دست و دلم از زندگی تو این شهر سرد شده بخدا متنفر شدم از این شهر لعنتتتتی اخه تو شهر خودمون اینقدر همه جا تمیزه هیچی وجود نداره اینجا هر روز یه اتفاق جدید میفته. چیکار کنم حالا تورو خدا راه حل بدین بهم. دارم دق میکنم :cry::cry::cry:

4 Likes

گازیول میرختی ، حتما تل موشیم بزار ، موش فاضلاب

1 Likes

یعنی هرشب میومده تو راه پله و ما هم دقیقاااا دم درهال میخوابیدیم :cry::cry::cry:

1 Likes

ترس نداره گلم پفک بزار تو تل موش میره بخور میگرتش

1 Likes

تله موش بذار براشم خیار بذار

با بوی خیار میاد :face_with_head_bandage:

1 Likes

گازوییل بریزم تو انبار؟؟ فایده داره؟؟؟
اخه تله موش اینو میگبره؟ خیلییی بزرگه :sob::sob: تو کوچه های این شهر خیلی از اینا هست ولی از زیر در پارکینگ اومده تو خونه ما :cry::cry::cry:

1 Likes

در پارکینگ درست کنید خب

1 Likes

دارم دق میکنم بخدااا خیر سرم تازه عروسم :cry::cry::cry: خیلی گندددس

1 Likes

تله پوش برا این موش گنده ها جواب میده؟؟

1 Likes

اره جواب میده نداد چسب موش بگیر

1 Likes

حالا تازه متوجه شدیم اینجور هست.
بنظرت داخل خونه هم هست؟؟؟ اخه نه نشونی ازش هست نه صدایی نه هیچی

1 Likes

داخل خونه هم هثت بنظرت؟؟؟؟

1 Likes

نمیدونم والا :woman_shrugging:

1 Likes

:sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob:

1 Likes

عزیزم‌چسب موش بگیر بزار جلوی درب پارکینگ شب ها احتمالا بگیرتش تو خونه هم فکر نمیکنم باشه اگر بود وسایلتو حتما میجوید و دستشویش تو خونه پیدا میکردی و در آخر حتما در پارکینگ درست کنید

3 Likes

سلام برا من عادی شده از بس تله گذاشتم مرگ موش گذاشتم تمومی ندارن دیگه خسته شدم فقط دعا میکنم از این خونه بار کنیم که مادر شوهرم نمیزاره :pensive::face_with_head_bandage:

2 Likes

فقط چسب موش راه حله
روش هم خیار یا گردو بذاری ولی با دست نه
بوی دست آدمیزادو میفهمن
باید دستکش بپوشی با اون خیار بذاری رو چسب موش حتما میاد گیر میوفته
عیب نداره حرص نخور زندگی مستقل همیشه بالا پایین داره:hugs:

3 Likes

کدوم شهری مگه؟
قبلا کدوم شهر بودین کنجکاو شدم میگی تمیزه موش اونجا نیس

1 Likes

قشنگ میاد پیش من نگاه میکنه میره یه پیش پیش بگو میره:joy:موشامون با تربیتن

2 Likes

وای خدا کنه تو خونه نباشه :cry::cry::cry: حتما چسب رو میگیرممم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.