به خودت میرسی؟

سلام خانوما

بعضی ها خیلی به موهاشون میرسن، بعضی ها به ناخناشون، کف پا، ابرو، دندون، پوست، و …

شما بیشتر به زیبایی و سلامتی کدوم قسمت از بدنتون اهمیت میدید، توصیه ای برای زیبایی و سلامت دارید؟

من بیشتر به ارایش صورتم میرسم البته قبل بارداری به ناخن و رنگ مو هم خیلی اهمیت میدادم ولی الان فقط ارایش

1 Likes

خیلی آرایش میکنی؟ تو بارداری مگه ایراد نداره؟

ناخنات چکار میکنی خوشگل شه

عادت کردم به ابرو هام سایه ابرو میزنم خط چشم و ریمل وخط لب و رژ به نظرم زیاد ارایش نمیکنم :joy::joy::joy:
قبل بارداریمم همینا بود به اضافه کرم ولی تو بارداریم‌دکتر گفت هیچ نوع کرمی نزنم

1 Likes

کاشت ناخن داشتم همیشه باردار که شدم برداشتم

1 Likes

کاشت خوبه؟ چه مدت کاشت بود

۵ سال کاشت داشتم اره خیلی خوبه منکه راضی بودم البته من خودم کاره ناخن انجام میدم‌واسه همین اینهمه مدت رو دستم کاشت بود

1 Likes

سلام عزیزم
من تازگیا رفتم تو کار دندون :grin:
البته تا درد نگرفته بود خیلی اهمیت نمی دادم متاسفانه
یک میلیون و ششصد خرج برداشت یه دندونم :disappointed_relieved:
الان روزی سه بار مسواک و نخ دندون استفاده می کنم :joy:

1 Likes

من قبل باردارى خيلى
ولى الان حسم نمياد خيلى كم شده
قبلا به ارايش و رنگ مو و پوشش :heart_eyes:
به اندامم خيلى ميرسيدم يكسره ورزش ميكردم يه ذره شكم نداشتم تخت بود
رو لباسمم خيلى حساس بودم فكركنم توخونه روزى چند دست عوض ميكردم كلا تنوع تو لباس رو خيلى دوس دارم :heart_eyes: ست كردن لباس رو ك عاشقشم
الان ك هيچ كدوم از لباسام سايزم نيست لباس باردارى هم ك كلا از بس گرممه نمى پوشمم :sweat_smile:
عاشق گوشواره هاى خوشگلم كلا تو كار تل و گيره و گل سرم خيلى ازشون استفاده ميكنم
تتو حنا رو هم خيلى دوس دارم اكثرا رو بدنم طرح مينداختم

1 Likes

وااى خدا خرج دندون خيلى گرون شده :no_mouth:

2 Likes

چه خانومای با سلیقه ای، من مسواک میزنم هر روز :rofl: موهامو شونه میکنم. ناخن هامم مثل بچه مدرسه ایا کوتاه میکنم و همیشه ژولی پولیم. اما وقتی تیپ میزنم از فرط خوشگلی نمی‌دونم چکار کنم و قطعا یه بلایی سرم میاد از حواس پرتی :joy:

7 Likes

من قبل بارداری خیلی به خودم میرسم،ولی این روزابشتربه تخت خوابم میرسم وهمش توبغلشم

1 Likes

خانماصورتم خیلی جوش زده،چی واسش خوبه؟

دندونامو که چهارسال پیش سرویس کردمو وفعلا راحتم تا موقعی که دل کنم و برم عقلامو بکشم…
از نظر ظاهری همیشه سعی می کنم مرتب باشم… خداروشکر مشکل اضافه وزن ندارم… آرایشم خلاصه میشه تو ضد آفتاب و مداد ابرو( پون تاج ابروهام خالیه :joy: )و رژ لب… خط چشمم بلد نیستم… :neutral_face: ناخنهام از بعد ازدواج دوست ندارم بلند بزارم… چون حین آشپزی زیرش کثیف میشه …
ولی خدایی پیش میاد هپلی میشم سیفیلام درمیاد زیر ابروهام پر میشه و یه رژم که میزنم برم سرکار دیگه میشم سوگلی ناصرالدین شاه… :laughing:

4 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy: وای چقد خندیدم سوگولی ناصرالدین شاه

:laughing: جدی میگم… من صورتم خیلی کم موئه ولی چون پشت لبم رو بیشتر اوقات با تیغ میزنم اگه یه سری یادم بره میشه جنگل سیاه…

1 Likes

شاید واسه تغییرات هورمونیه دوران بارداریه هیچی نزن بعد زایمان خوب میشی منکه لک اورده صورتم

یه اعتراف… شبایی که فرداش تعطیلم مسواک نمی زنم…فقط نخ دندون می کشم… شوهرم میگه من دل ندارم لاممصب؟ :joy: تنبلیم میاد :rofl::rofl:

4 Likes

الان منم ابروهام در اومده بعد با اون ارایشم لابد منم شبیه سوگولیه ناصرالدین شاه میشم :joy::joy::joy::joy:
تازه پاهامم زیاد نمیتونم تیغ بزنم دولا شدن برام سخته قطعا مثه همون میشم :grin::grin::grin:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.