به خاطر دخترم دارم تحمل می کنم

سلام و عرض ادب، من یه دختر 3 ساله دارم. متاسفانه با همسرم به مشکل برخوردیم. می خوام اگر کسی تجربه طلاق داره بهم بگه که زندگیش بعد از طلاق بهتر شده یا نه. برای دخترم چه مشکلاتی ممکنه پیش بیاد بعد از طلاق ما.

1 Likes

گلم مشکلت چیه؟؟ چرا میخوای جدا شی؟

مشکلات که زیاده ولی بزرگترین مشکلم بی مسولیتی شوهرمه که بعد از 5 سال زندگی هنوز به خانوادش وابسته هست و تو خونه پدرش زندگی می کنیم. حالا درگیری های تو خونه با مادرشوهر و … بماند.

1 Likes

از این درگیریا که همه داریم کی با مادرشوهرش مشکل نداره :joy::joy: اگه میتونی تحمل کن حیفه گنا داره بچه

1 Likes

من که خیلی دارم سعی می کنم ولی می خوام بدونم چه مشکلاتی ممکنه واسه دخترم پیش بیاد شما کسیرو سراغ دارین که همچین تجربه ای داشته باشهههه؟؟

1 Likes

عزیزم به نظرم قبل از هر تصمیمی با یه مشاور خانواده مشورت کن.چون واقعا این موضوعی نیست که بخوای بدون فکر و مشاوره تصمیمی قطعی راجبش بگیری.به خصوص شما که یک بچه هم داری و هر تصمیمی‌ بگیری عواقبش به بچه ات هم بر میگرده

1 Likes

گلی جون اگه مشکلی نداری یه نمونه برامون بگو

ببین من خودم یه دختر دارم خانواده شوهرمم کم دخالت ندارن تو زندگی اما حاضر نیستم به خاطر هیچی طلاق بگیرم

2 Likes

خوب فکراتو کن قبلش

1 Likes

بله درست می گین. منم نگرانیم فقط به خاطر دخترمه :sleepy:

1 Likes

لطفا اگه یه مشاور خوب می شناسین بهم معرفی کنین. ممنون میشم. تهران باشه. :pray:

1 Likes

سلام عزیزم، نگید دارم تحمل میکنم، اونم به خاطر دخترم. دخترتون رو به یک اهرم تبدیل نکنید. سعی کنید مشکل رو حل کنید. شوهر همه ایراد داره عزیزم، کلا همه الان مشکل دارن. اکثر مردا از لحاظ مالی به خانواده وابسته هستن الان، چون اکثرا بی پول و بیکارن. شما سعی کنید به استقلال مالی برسید تا حدودی اگر شاغل نیستید یجوری یه درآمدی برای خودتون داشته باشید، پس اندازی چیزی که از تنش های روحیتون کمتر بشه و هی به این فکر نکنید که خرج من رو اونا دارن میدن، من تو خونه خانواده همسرم و … من درک میکنم عزیزم، ولی باور کن جدایی راهکار صد درصد خوبی نیست. اگر ذات شوهرتون به اصطلاح خوبه، سعی کنید باشون مذاکره کنید به شکلی و مشکل رو با ناراحتی بدتر نکنید. شما مادر هستید، و مسئولیت بزرگی به دوش دارید. قطعا همسرتون هم ته دلش دوست ندارم وابسته باشه. به هم کمک کنید. این نظر شخصی منه من تو زندگی شما نیستم خودتون قطعا بهتر شرایطتتون رو درک میکنید. ولی لطفاً به راهکارهای مسالمت آمیز دیگه مثل مشاوره هم فکر کنید.:heart_eyes:

8 Likes

عزیزم من بخاطر تجربه شغلی که داستم. به جرات میگم نه تنها طلاق خوب نیست بلکه افتضاحه افتضاح. هیچ چی بعد طلاق بهتر نمیشه گلم خصوصا الان که پای ی دختر سه ساله درمیونه. تمام سعیتون رو کنید که مشکلتون حل بشه. ذکر یا ودود زیاد بگو تا محبتت به دل همسرت بیفته و ذکر الله صمد برای اینکه زبونش در برابرت بسته بشه. بخاطر دخترتم که شده سعی کن کنار بیایی تا اینده دخترت به خطر نیفنه

1 Likes

عزیزم یکی از اقوام نزدیکم چندسال پیش ازهم جدا شدن. با دو دختر پنج ساله و هشت ساله. اوضاع دختراش بعد طلاق خیلی بد شد. گوشه گیری.منزوی شدن. در اینده به سمت جنس مخالف کشیده شدن و… دختر بزرگش منزوی شد الان که ۳۱سالشه ازدواج نکرده از مردا بدش میاد تنهایی رو دوست داره باهیچ کس رفت و امد نداره. دختر کوچیکشم تو سن ۱۳سالگی رفت سمت جنس مخالف و اون اتفاقی که نباید بیفته افتاد… ازت خواهرانه میخوام بخاطر دخترتم که شده تحمل کن. مادرشوهرت امسال هست از کجا معلوم سال دیگه باشه. بخاطر ببخشید ی ادم نفهم و بیشعور زندگی خودت رو خراب نکن. خانواده شوهرمن اصلا خوب نیست برادرشوهرم دست روم بلند کرده بهم بدترین توهینا و فحاشی کردن.‌اما من بخاطر پسرم و حفظ زندگیم سکوت کردم و سپردم دست خدا. قربون خدا بشم الان به گوه خوردن افتادن. پس بساز خواهرم بخاطر دخترت و زندگیت بساز سعی کن خونشون نری

3 Likes

عزیزم بخدا اگه بخای طلاق بگیری بچت دست همون مادر شوهرت اینا داغون میشه بخدا گناه داره بفکر اون باش فکر کن خانواده شوهرت به بچت زور بگن یا اذیتش کنن

2 Likes

عزیزم حتما پیش مشاوره هم برو ولی مشکل ترو همه هم دارن اما قرار نیست طلاق بگیرن.شوهرای همه به خانوادشون وابستن منم مشکل دارم با خانواده شوهرم ولی تحمل میکنم چون خدایی نکرده جدابشم یعنی اینکه تو مشکلات زندگی جا زدم کم اوردم.عزیزم زندگی مشترک پر از مشکله کسی نیست بگه زندگی خیلی پراز ارامش داره همه یه مشکلایی دارن ولی طلاق راهیه که برگشت نداره عزیزم بازم فکراتو بکن

2 Likes

فقط یه وکیل میتونه شما رو خیلی خوب راهنمایی کنه و یه مشاور.
تا دخترتون و خودتون کمترین اسیب و ببینید .
البته طلاق همیشه یه سختیایی داره .افسردگی.تنهایی.درامد کم میشه.فشارای عصبی.حرف مردم.غصه خوردن.و به فکر روحیه بچتونم باید باشید.
راه سختیه اما اگه مطمنید باید با مقاومت برید جلو .دخترتون نباید شما رو افسرده ببینه.
ایشالا حل بشه مشکلات و به طلاق نرسه

2 Likes

ممنونم ازتون ثریا جان
بله درسته مسئولیت خیلی سنگینیه :pensive:
چشم حتما میرم مشاوره :pray::pray::pray:

1 Likes

خیلی ممنونم از راهنمایی تون اسما جان :blush::pray::pray::pray:

1 Likes

ایشالا خدا به شما هم صبر بده، میفهمم چه قدر سخته :pensive::pensive:
خدا سایه شمارو واسه پسرت نگه داره

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.