بهداشت تشکیل پرونده

سلام کیا رفتن بهداشت تشکیل پرونده دادن ؟بارداری پرخطر چیه ؟میشه از تجربه هاتون واسه بهداشت رفتن بگین ؟یه بار رفتم فقط به عنوان مهمان یه دفترچه زرددادن روشم برچسب بارداری پرخطر هس حالا موندم با این شرایط برم واسه تشکیل پرونده یانه اصلا رفتن به بهداشت سودی هم داره الزامیه یادلخواه؟؟؟؟ممنون میشم راهنماییم کنین

سلام به من زنگ زدن گفتن حتما باید تشکیل پرونده بدی تا بعدا برای واکسیناسیون بچه دچار مشکل نشی :expressionless::expressionless::expressionless::confused:

بله باید بری واسه اینکه بعدا برای واکسیناسیون به مشکل برنخوری

من نرفتم
الانم دارم واکسن بچمو میزنم
اونا وظیفشونه واکسنو بزنن
یه سری آدم بی سواد جمع شدن تو بهداشت فقط خانومای باردارو میترسونن

3 Likes

بنظر من هفته های اخر بارداریتون برین پرونده تشکیل بدین تا بچه بدنیا اومد برین برای تزریق واکسناش. بجز این هیچ فایده ای ندارن جز چرت وپرت گفتن انقد به ادم استرس میدن که… چون اکثرشون تحصیلات غیرمرتبط دارن
اگه امپول کزاز نزدی قبل هفته بیست وهشت برو پرونده تشکیل بده بگو فقط میخوام واکسنمو بزنم خودم تحت نظر متخصص زنان هستم …

2 Likes

واکسنو زدم قبلا

پس الان نیاز نیس برم فعلا درسته

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.