بهترین کار توزندگیتون چی بوده بنظرتون؟

:sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::heart:

1 Likes

کارخوب داشتم اما باغیبت و گناه از بین رفته الان هیچی ندارم جز کولباری از گناه و حق الناس

2 Likes

برای منم همش ب فنا رفته فقط خودم حس خوب دارم :joy::joy:

1 Likes

من ک همیشه میگم خاک برسرت هیچی نداری تازه گناه های اونا هم به گردنته ناراحت میشم :rofl:

2 Likes

به پدرومادرم هر وقت بهم احتیاج داشته باشن کمک میکنم و احساس رضایت دارم وقتی دعای خیرشونو میبینم حس خوبی دارم…کلا دست بخیرم و کسی ازم کمکی بخواد دریغ نمیکنم

2 Likes

نه خدا خیلی بزرگه اینجورام نیست ب چیزای خوب فکر کن مثلا یکی از کارای خوبت مادر بودن هست
دیوونه :joy::joy::joy::joy:

2 Likes

وای مرسی ننه جون از حضور گرمت اره دقیقا دعای مامان بابا خیلی خوبه وپر از انرژی ناب

1 Likes

فداااات عزیزدلم:blue_heart::green_heart::yellow_heart:
خداکنه پدرومادرامون ازمون راضی باشند تا نگاه خدارو تو زندگیمون حس کنیم:palms_up_together::heartpulse:

1 Likes

إن‌شاءالله گلم

1 Likes

مرسی عشقم

1 Likes

فودات :grin:

1 Likes

نوشوی گوگول جان:grin:

1 Likes

قربونت خواهری

1 Likes

ورزش :neutral_face:

1 Likes

خیلی خوبه من که حوصلم نمیشه کاش میشد :joy::drooling_face::drooling_face::drooling_face:

منم پشت مادربزرگ شوهرموپمادمیزدم ناخوناشومیگرفتم الان فوت کرده ولی یادش میفتم خوشحالم که هواشوداشتم واینکه مامانم عمل قلب کرده بود چندماه ازش پذیرایی کردم تابهترشد پاشوعمل کرده بود ازصبح زودمیرفتم پیشش تاغروب ناهارشام صبحونشوآماده میکردم چیزای مقوی واسش میچیدم توبشقاب مثل میوه خشگبارمغزیجات که بخوره زودخوب بشه مامانم امسال کروناگرفته بودخیلی بهش رسیدم ازصبح میرفتم خونش تا غروب ناهاردرست میکردم شامشومیدادم انواع جوشونده بخورجوش شیرین آب پرتقال کمپوت سیب نشاسته واسش آماده میکردم وازهمه بیشترامیدمیدادم که بعد۲۱روزخوب شد:heart_eyes: توصندوق صدقاتمم پول جمع میکنم میدم به شوهرم ببره مغازش به هرکه فقیره بده یه بارصندوق صدقاتموپرکردم دادم به مامور صدقات گفت اینومیخوام نصفشوبدم به ایتام واسشون افطاری بدن اینقدراشگ ریختم ازخوشحالی که حدنداشت وهر سال واسه کمک به زندانیها یه مبلغ کمی میدم وحس خوبی میگیرم وقتی مادرم دعای خیرواسم میکنه من خوشبختترین آدم روی زمین میشم واسه گنجشگها وکبوترها هم دونه میریزم واینکه واسه گربه های کوچه هم گاهی اوقات پوست وگوشت میریزم وخیلی حال میکنم بااینکارخخخ ببخشیدزیادحرف زدم:grin::grin::grin:

1 Likes

من همیشه سعی میکنم دل کسیو نشکونم از خودم نرنجونمش کسیو قضاوت نکن چون فوق العاده به این اعتقاد دارم که خدا تلافیشو سره خودم درمیاره
ام بهترین کار تو زندگیم همیشه پدر و مادرمو از خودم راضی نگه داشتم تا جایی که تونستم الانم که دیگه ندارمشون فقط دلم تنگه هیچ حس عذاب وجدانی ندارم

1 Likes

وای چ عالیه کارات خیلی خوبه :yum::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

روحشون شاد باشه
دقیقا بهترین کار هست :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heavy_heart_exclamation:

1 Likes

فدای توبشم من:kissing_heart:فقط خواستم حس خوبی که باانجام این کارهاپیداکردموبیان کنم گل خانوم وگرنه من سرشارازگناه واشتباهم:heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.