بهترین متخصص نازایی شیراز

خانمای شیرازی بهترین متخصص واسه نازایی رومیشناسید؟؟؟؟اگه خودتون یااطرافیانتون نتیجه گرفتید لطفا بگید ممنونم

سلام عزیز دکتر سیروس رستمی دکتر البرزی دکتر سمندی و خوشه جلالی البته اون جایگزین داره خودش سال دیگه میاد رفته آمریکا واسه تکمیل دوره اش البته دکتر خوشه جلالی دختر خاله ام تنبلی تخمک داشت بعد از چند دوره دارو باردار شد و دکتر صمصامی اینارو من شنیدم و خیلی تعریفش میکردن من خودم رفتم پیش جایگزین خوشه جلالی البته پیش صمصامی هم رفتم عکس رنگی نوشت برام چون نداده بودم نرفتم دیگه پیشش ولی پشیمون شدم که ادامه اش ندادم البته اینا فقط برای قبل از بارداری هست شنیدم بعد از بارداری دیگه قبول نمیکنن فقط برای خانمایی هستن که مشکل باروری دارن

کدومش بیشتر ازش جواب گرفتت…من اسم دکتر رستمی روشنیدم شما ازش میدونین؟

والا من پیش رستمی رفتم ولی خوب چون بیشتر کارش ivf هست و مریضاش اکثرا بیشتر از پنج سال و چهار سال هستند که باردار نشدن من ترسیدم نرفتم بعد هزینه اش زیاد هست چون بیمه نیست فقط نامه میده واسه بیمه و یکم احساس میکنم بد اخلاق هست دکتر رستمی:hushed::hushed:

سمندی شنیدم میگفتن دستش خوبه ولی منو ناراحت امید کرد میگفت طبیعی باردار نمیشی فقط با ivf منم دیگه نرفتم پیشش البته من کیست شکلاتی دارم دیگه نرفتم چون خودش گفت بیایی هم میفرستمت واسه ivf ولی اکثر بیماراش گفتن دستش خوبه واسه بارداری دکتر مهربون هست و یکی یکی بیمارش میبینه

اها…مرسی عزیزم

ولی خوب بازم دوستان بیان انشاالله که دکتر خوبی بهتون معرفی کنن و هرچه زودتر نتیجه بگیری عزیز

چند سال اقدام هستی عزیز؟
من ماه هشت اقدام بودم نتیجه نگرفتم
اما دل سپردم به خودش هرچه خیر پیش

دکتر نسترن ذریه هم کارشون حرف نداره با بهینه نام آور تو درمانگاه مطرحی میشی ن اگه نوبت نام آور گیر بیاری نور ال نور کاراونم عالی خیلی ها جواب گرفتن ولی نام آور تنها مشکلی که داره نوبت بهت زود نمیدن یه نوبت بهت بدن چندماه طول میکشه

خدایش دکتر نام آور و نسترن ذریه کارشون حرف ندارن

ولی نسترن خودش تو شهر مطب داره

دکترای درمانگاه مطهری اگر متخصص از بیرون نامه بدن زود نوبت میدن صمصامی هم تو مطهری هستش من نامه از متخصص بردم واسه لاپراسکوپی ولی بهم گفت لازم نداری و خدا خیرش بده اگر رفته بودم جای دیگه شک ندارم که تخمدان راستم برمی‌داشتند چون کیست سمت راستم هست

اره خدا خیرشون بده منم همیشه دعا گو این دوتا دکترها هستم من فیبروم گوشتی تو شکم بود بالاتر از رحمم چند تا دکتر رفتم تشخیص ندادن خداروشکر اول ذریه تشخیص داد و دیگه اون منو معرفی کرد سر نام آور عمل هم کردم بسلامتی بهم گفت نسترن عمل کردی بعداز شش ماه باردارمیشی خداروهزاربارشکر میکنم بازم شد سر حرف خود دکتر سرشش ماه صلوات محمد باردار شدم نام آور عمل م کرد اونم به بدبختی نوبت اش گیرم اومد تا برم پیش نام آور وقتی مدراکام دید بعدازچندهفته عمل م کرد همیشه خدایش دعا جون شون میکنم هردو واقعا دکترهستن ازهمه لحاظ مخصوصا اخلاق

اره دکترای متخصص درمانگاه مطهری خوب هستن ولی بخاطر دولتی بودنش نوبتشون دور هستش
بسلامتی عزیز انشاالله که هم خودتون هم نی نی هردو سالم و سلامت باشید

ممنون عزیزم زنده باشی گلم ان شاالله خدا دامنه شما و بقیه ابجی که چشم انتظار بچه هستن خدا دامنه تون سبز بکن بحق امام رضا بحق قرآن

ممنون عزیزم فدات انشا الله الهی آمین

امیدوارم خدا خیلی زود یکی به یکی دلتون شاد کن از خبر بارداری تون که ما از این خبر خوشحال بشیم

انشاالله ممنون از دعای خیرتون :kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes:

منم نه ماهه اقدامم…تنبلی دارم…اینجاها دکتر معروفی نیس که کسی ازش جواب گرفته باشه منم همینجوری میرم پیش یه متخصص زنان میخاستم بدونم که اگه بعد یکسال زیر نظر این خانم دکتر حامله نشم چندتا دکتر بشناسم شاید بیام شیراز پیششون

انشاالله که به همین زودی جواب بگیری عزیز و به خواسته ات برسی حالا پیش دکترایی که دوست عزیزمان معرفی کردن نوبت گیرتون بیاد برید انشاالله که به زودی خبرای خوش بهمون بدی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.