بهترین ماه برای بارداری بنظرتون کدومه؟

بنظر خودم ک شهریور و مهر خوبه چون وسط سال هست هم میشه از میوهای تابستونی خوردش هم زمستونی شما هم اگ نظری دارید بگید

دکترا میگن بارداری تو سه ماه اول سال یعنی بهار خیلی خوبه چون هوا تعادل داره و اکسیژن خیلی زیاده ک واس مادر باردار عالیه

2 Likes

دکتر منم مهر رفته بوده پیشش میگفت نیمه ی اول سال بهتره واسه حاملگی میگفت خوبه که ۳ ماهه اول تو بهار یا تابستون باشه چون هوا تمیز تره

1 Likes

یه پا دکتر شدیااا اینقدر اطلاعات جمع میکنی
ان شالله مامان که بشی خودت دیگه همه چی واردی

1 Likes

به نظر من باردار شدن تو تابستون و تو زمستون سخته مخصوصا گه ویار داشته باشی هوا هم تشدیدش میکنه زاییدن تو تابستون هم سخته چون گرما با بخیه و خونریزی و …وای چه شود

1 Likes

به نظر من ماه های اولبارواری تو تابستون باشه بعدش بیفته تو پاییز و زمستون خوبه چون روزا کوتاهه زود میگذره.تابستون کلافه کنندس.
بعد اینکه نی نی تو فصل بهار و تابستون بیاد خیلی بهتره.نگهداری ازش راحتره.
ولی خب تنوع میوه و خوراکی تو تابستون خیلی بیشتره

2 Likes

خجالت زده ام نکنین نازبانووو :heart: من پیش شماها یاد گرفتم :smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

وای وای دقیقا منم دوس ندارم دوران بارداری خصوصا اون قسمت سنگین شدن وزایمان تو تابستون باشه وای :hushed::persevere:

1 Likes

آدم نمیدونه چیکار کنه :sweat_smile:

1 Likes

خیلی سخته بخیه و گرما و … بعدش تازه گرما باعث میشه ورم کنی چه شود

1 Likes

:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:

1 Likes

تو کتاب ریحانه بهشتی ی حدیث ازپیامبر خوندم نوشته بود خوش بحال آن زنی که تو بهار باردار بشه.چون از میوه های تمام فصول میتونه استفاده کنه

3 Likes

زایمانش بهار باشه چی ؟؟ :grin:

اونو دیگه نمیدونم. اما بچه هر وقتی بدنیا بیاد عشقه. ولی فروردین ندوست :pensive: خودم فروردینی هستم اما اصلا ازبهار خوشم نمیاد

1 Likes

ولی من میخاستم مهر اقدام کنم :roll_eyes::roll_eyes:

عزیزم شماهرموقع کع دوست داری میتونی اقدام کنی.پیامبر از جنبه چیز دیگه گفته عزیزم

1 Likes

احکام شرعی خیلی بنظرم واجبه ک رعایت بشه

عزیزم همه اینادست خداس از کجا معلوم آدم بهار اقدام کنه بشه همون موقع من خودم از اوایل اردیبهشت اقدام کردم تا الان نشده .پس هیچی به میل خود آدم نمیشه

احکام شرعی ک نگفته تو چه فصلی بد یا خوبه عزیزدلم
شما طبق احکام اون روزایی اقدام کن ک سفارش شده ست
و روزهایی ک نهی شده رو حواست باشه کافیه
به قول دوستمون معلومم نیست از هرزمان ک اقدام کردیم همون ماه اتفاق بیوفته :blush: بسپر دست خدا

2 Likes

سلامت باشی اسما جون
سالم م صالح باشه ان شالله و خوش قدم به امید خدا

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.