بهترین مارک کهنه شور

سلام دوستان کسی کهنه شور داره؟چقد راضیه و مارکش چیه؟

من پرسیدم گفتن نوا بهترینه دیگه نمیدونم .قیمتش هم ۹۰۰ اینجوریا بود

منم میخوام بخرم رفتم پرسیدم

تازه یک قلو هم بود قیمتش این بود یکی دیگه پرسیدم ناسیونال بود دوقلو بود ۶۰۰ تومن بود اون دیگه

برای من مارکش تویوتا هست و خیلی راضی ام اونقدر تمیز میکنه که گاهی ملافه یا روگش متکاهام رو باهاش میشورم. اسمش کهنه شوره اما من برای همه چی استفاده کردم جز کهنه :blush:

بچه ها به نظرتون مفیده اصلا؟؟ آخه من پرسیدم گفتن هیچ کدومش لباس رو آب کشی نمیکنه. یعنی فقط میشوره. خب اصلش آبکشی هست دیگه. پس چرا ادم اصلا بخره این ماشین رو؟؟
از شماها آبکشی داره؟ اسما جون؟

معمولا ابکشی نداره منم دیدم کوچیکه و تو حموم میزارن برا شستن خودتم تو حموم ابمیکشی و پهن دیگه

1 Likes

اتفاقا خوشگلم بذار ی چیزی بهت بگم که اگر لباسشویی ابکشی نداشته باشه مطمئن باش جنسش بهتر و کاراییش هم بهتره.من اصلا ابکشی لباسشویی،رو قبول ندارم. برای پسرم ابکشی نداره وفوق العاده تمیز میشوره. البته دوقلوشم هست که ابکشی میکنه اما موقعی که خواستم بخرم فروشنده که اشنامون بود گفت یقلو سطلی ببر .چون دوقلو ها کیفیتش کمتره ی قولو بیش از پنج سال برات قشنگ کار میکنه اما دوقلو سر دوسال نشده ی جاش میلنگه. من حتی لباسشویی خودم که به زور همسرم از اینایی که دربش جلو هست و برند سامسونگ اما راضی نیستم و میخوام سطلی بخرم

مرسی از توضیحاتت اسما جون

1 Likes

کهنه شور چه مارکیش خوبه؟؟؟؟؟

سلام من بنظرم پشیمون شدم از کهنه شور،،،میشه ک لباس بچه رو تو ماشین لباسشویی خودمون بشوریم با پودر صابون؟

ماشین لباسشویی بزرگ خصوصا اگر ازاینهایی باشه که دربش از جلو باز میشه لباس رو داغون میکنه. اگر خواستی بشوری باسطلی بشور .

آهان آره از منم درش از جلو باز میشه، مرسی

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.