بهترین مارک پوشک برای نوزاد تازه متولد شده

سلام مامانای گل،راهنمایی کنید واسه مارک خوب پوشک برای نوزاد تازه به دنیا اومده.چی خوبه؟از تجربیاتتون بگید.

آیا کسی از اوی بیبی استفاده کرده؟راضی بودین؟

1 Likes

سلام من مادر نشدم هنوز عزیزدلم.ولی خواهرزادمو چهل روز نگهداشتم .بهترین پوشک برای بچه مولفیکسه ولی اگه نوزادت جوش زد یکم‌.ازش استفاده نکن و پوشک مرسی استفاده کن اونم خیلی خوبه

پریما پمپرز و مولفیکس خوبه

من برا دخترم مولفکس استفاده میکنم کانفی هم خوبه

من مولفیکس استفاده کردم.ولی حساسیت نشون داد و اینکه پشت پوشک کوتاهه،،
الان پمپرز استفاده میکنم راضیم

وای مولفیکس خیلی بده .وقتی خیس بشه انگارحجمش ۲کیلومیشه .اصلا جذبش خوب نیست .پریما وپمپرز لهستان عالیه من برای بچم پریما استفاده کردم اونم انگارازشب تاصبح پاش باشه انگار نشت ادرار داره بازپمپرز بهترازهمس .مای بی بی هم خوبه .

1 Likes

مولفیکس فقط تبلیغات داره .دخترم پاش قارچ زد و دیگه مولفیکس استفاده نکردم. پپمرز خیلی خوبه ولی گرونه. الان مای بیبی استفاده می کنم و خیلی راضیم

من کانفی استفاده میکنم مولفیکس و مای بی بی خیس میشن خیلی سنگین و گنده میشن وسط پای بچه پمپرز عالیه اما گرونه کانفی هم ترکه اما نصف قیمت پمپرزه

مارک پریما لهستان واقعا خوبه، هم نشانگر داره و هم اینکه ضد حساسیت

من پمپرز استفاده کردم برای دخترم عالی عااالی عااااالی بود
آلمانیه این پوشک و واقعا بهترین پوشک موجود در بازاره
یکبار مجبور شده مولفیکس استفاده کردم تمام جای کش روی پای دخترم سوخت

سلام عزیزم پریما پمپرز عالیه

من از مای بیبی و کوکومی استفاده میکنم دوتاشو خوبه.ولی واسه نوزاد که حساسه فقط پمپرز رو ترجیح میدم.بازم بستگی به اوضاع اقتصادی داره

پریما ترک

من کہ ازماے بیبے استفاده میکنم:-)

من پمپرز ميگيرم عاليه:relaxed:

سلام بله من استفاده کردم فوق العاده بود

بنظرم واسه هر بچه ای فرق میکنه،باید از چنتا مارک استفاده کرد تا ببینی کدوم واسه نوزادتون مناسبه و حساسیت نمیزنه…بچه جاریم چند مدل استفاده کردو بچش حساسیت داشت اما مارک ببم راضی بود

من اوایل پمپرز آلمانی الانم کانفی بی بی

من اول مولفیکس استفاده میکردم ،،دختر من خدارو شکر حساسیتی نداشت ولی سایزشون خیلی کوچیکه ب نظرم چسبشونم سفیده پشت و روش پیدا نیست من اوایل هی اشتباه میزاشتم :wink:
در مورد جذبشونم من چون خیلی زود به زود عوض میکنم تجربه نکردم ک جذبش بد باشه،،به نظرم به تایمی بستگی داره که پوشک رو تعویض کنیم
من واسه اینکه عفونت اداراری نگیره بیشتر وقتا یه کوچولو خیس میشه زود عوض میکنم دخترمم عادت کرده سریع واکنش میده بعد از خیس کردن
الان مای بی بی استفاده میکنم خوبه مشکلی نداشته تابحال

فقط من از دستمال مرطوبای معطر اشانتیون مولفیکس خوشم میومد :kissing_smiling_eyes::kissing_smiling_eyes:

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.