بهترین شهر ایران برای مسافرت

سيستان و بلوچستان هم بايد رفت. من زاهدان رفتم. مردم صادق و مهمان نوازي داره. بازار خوب( چهار راه رسولي :wink:) واي چقدر خاطره خوش دارم از اون سفر

2 Likes

بی صبرانه دلم میخاد برم…مخصوصا چابهارش… از وقتی ازدواج کردم فرصتمون برای سفر کم شده…راستی همدانم یادم رفت…همدانم شهریور خیلی خوبه…

2 Likes

به نظر من اينكه 1 جايي ادم بره مسافرت و بعد كلي واسش خاطره ساز ميشه در درجه اول همسفري ها هستند كه اگر باهاشون بهت خوش بگذره هرجايي هم كه بري لذت بخشه، در دجه دوم به نظرم اون مكان و اون شهر خودش مهمه. به عقيده من اول همسفرها مهم اند

1 Likes

دیقیا…بعضی اوقات آدم کلی انرژی و وقت و هزینه میزاره میره جایی ولی وقتی همسفراش خوب نیستن کوفتش میشه…بعضی اوقاتم میری یه جای معمولی…ولی از بس همسفرات خوبن اونجا میشه بهشت برات

1 Likes

آره همدان خیلی خوبه

دقیقا همسفر خیلی مهمه، با همسفر خوب هر جا باشی خوش می گذره

1 Likes

سلام گلم من بچه شیرازم ولی خب داریم میریم روبه تابستون وروزا اکثراً همه شهرهاگرم هست وهوای شبشون خوبه اونم خنک بودن هوابستگی داره که هواابری نباشه ویاشرجی نباشه اون روزی که شما ویامسافران دیگه به شیرازتشریف میارید

3 Likes

شیراز خیلی شهر قشنگیه، خوش به حال تون که دارین توی چنین بهشتی زندگی می کنید

اره شیراز خیلی خوب بعدشم یاسوج سپیدان حرف نداره آب هواش

3 Likes

مرسی تشریف بیارید خوشحال ميشیم

1 Likes

آره دقیقاً یاسوج وسپیدان هم آبوهواوطبیعت دنج وعالی داره

1 Likes

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing::kissing::kissing::kissing:عزیزمی فدات زنده باشی گلم ما هرسال تابستون همون طرفیم :wink::hugs::kissing_heart:

اینقددوست داریم بریم یاسوج آبشارمارگون وچشمه شش پیرسپیدان خییییییییلی آبوهوایOkیی دارن

1 Likes

:tulip::tulip::tulip::tulip:والوبدون تعارف میگم گلم حتماً تشریف بیارید خوشحال ميشیم

2 Likes

شموگلی ،شبنم رولبات💋 خانومی خدانکنه ان شاءالله زنده باشی خوشبحالتون

1 Likes

من مامانم لرنورآبادهست پارسال اردیبهشت ماه برای عروسی دخترداییم رفتم نورآباد کلیپشون رورفتیم یاسوج پرکردن خیییییییییییییییییییییییلی خوش گذشت جای همه دوستان سبز

3 Likes

عزیزی خواهر:kissing_heart::kissing:

دوستان جایی ما گلم

بچه ها چجوری عکس یاکلیپی میتونیم بفرستیم مامی گپ؟؟؟ممنون میشم جواب بدید

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.