بهترین سن از شیر گرفتن

سلام مامانای مهربون
بهترین سن برای گرفتن بچه از شیر چه سنیه؟واینکه باید فصل بخصوصی باشه یا هروقت بود مشکلی نداره؟

سلام عزیزم
لطفا مقاله های زیر رو مطالعه کنید
https://farzand.net/article/113116-the-child-from-the-mothers-breast
https://mag.farzand.net/article/36219/زمان-مناسب-از-شیر-گرفتن-کودک/

1 Likes

اگر بتونی تو فصل خنکی بگیری خیلی بهتره تا تو فصل گرما. پسر دوسال و دختر دوسال و دوماه خوبه که از شیر گرفته بشه. من پسرم رو اسفند ماه از شیر گرفتم دوسال و دوماهش بود. تو گرما بخاطر این بده که میگن بچه گرما زده میشه از طرفی ام که شیر نمیدی بیشتر بهونه میگیره و مریض میشه

1 Likes

ممنون عزیزم :kissing_heart:

1 Likes

پسرتون زیاد شیر میخورد؟چطوری از شیر گرفتینش؟
پسرم اسفند 23ماهه میشه کیخوام اونموقع ازشیر بگیرم ولی خیلی وابسته س فقط باشیر خوردن میخوابه طول روز چندین بارشیر میخورهاز الان استرس ازشیر گرفتنشونو دارم

اول اینکه از شیر گرفتن اداب خودش رو داره عزیزم . برو ی امام زاده چهل دونه انار رو روش سوره یس بخون بده بچه بخوره ی ایه ام هست باید بنویسی بندازی تو اب بدی بچه بخوره که الان حضور ذهن ندارم کدوم ایه بود. بعد که میایی خونه شب دیگه بهش شیر نمیدی.اینم بگم خواهر جون به هیچ وجه نمیتونی تنهایی از شیر بگیری …باید به کمک همسرت یا هر کسی که پسرت باهاش راحته باشه.
پسر منم شدیدا وابسته بود بدون شیر خودم نمیخوابید همش بهم اویزون بود .سه ماه خودم هرکاری کردم نشدتا نصفه شب بیدار میشد گریه میکرد شیر نمیدادم بیشتر گریه میکرد اخر دلم میسوخت و شیر میدادم تااینکه اواخر اسفندماه که همسرم اومد مرخصی عید ازش کمک گرفتم شب اول که بیدار شد برای شیر بهش ندادم و گریه کرد همسرم ازم دورش کرد برد تو اتاقش با تاپ و … سرگرمش کرد اون خیلی گریه مزکرد منم اتیش میگرفتم هرچی میگفتم بچه ام بیار شیرش بدم همسرم گوش نمیکرد برد اونقدر خسته اش کرد تا روپای همسرم خواب رفت. شب دوم و سومم همینطور. بعدش دیگه اصلا سمتم نیومد و نصفه شب برای شیر بیدار نشد. تو روزم میومد سمت سینه ام باباش میگفت می می اَه شده اونم میرفت عقب.الهی بمیرم بچه ام سه شب خیلی اذیت شد اما شکر راحت شد.

1 Likes

واااای چقدر طولانی شد ببخشید عزیزم سرت درد اوردم

ممنون از راهنماییتون خیلیم مفید بود :relaxed:

1 Likes

عزیزم این مقاله رو هم مطالعه بفرمایید
https://farzand.net/article/113116-the-child-from-the-mothers-breast

1 Likes

ممنوووون عزیزم :kissing_heart:

1 Likes

خواهش میکنم :rose:

سلام خانم حکیمی عیدتون مبارک
خانم حکیمی من دچار عفونت شدم به پزشک هم مراجعه کردم قرص مترونیدازول،لاکتوفم ،ازیترومایسین ویتامین ای،لاکتو واژ و پماد کلوتریمازول وامپول پنی سیلین و ب کمپلکس بهم داد همه رو استفاده کردم ولی همچنان خارش و سوزشم ادامه داره لباس زیرامو هم جلو افتاب پهن میکنم واقعا دیگه کلافه شدم خودم هیدرو کورتیزون هم استفاده کردم ولی این خارش دراره رو به مقعد هم میره لطفا راهنماییم کنید پاپ اسمیر هم دادم گفتن التهاباتت زیاده شما پمادی مدنظرتون هست که این خارش و سوزش لعنتی تموم شه؟

سلام عزیزم
عید شما هم مبارک
اگر در گپ جدید سوال تون رو مطرح کنید ممنون میشم :pray::pray:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.