بهترین زمان نزدیکی برای بارداری

سلام دوستان من امروز 1۰ سیکلمه ب نظرتون از چندم سیکلم نزدیکی کنم شانس بارداری بیشتره

2 Likes

چرا من وختی ی گپی میزنم مگسم پر نمیزنه توش خدایی :joy::confused::neutral_face::hushed:

1 Likes

توازروز دهم نزدیکی کن ی شب درمیون .ابنترنت هم بزن میاره طول دوره قاعدکیتو بزن اگ منظم پری میشی میاره ازکی بایدنزدیکی کنی

3 Likes

از دهم تا ۲۰ اما اگه دوره ات ۳۰ روزه باشه نزدیکی کن

3 Likes

اگ جنسیت واست مهم نیس بعده پریودت ی شب درمیون نزدیکی کن تا ی هفته مونده ب موعدت

4 Likes

اگه شوهرت با اینکه یک روز درمیون رابطه داشتی باشید مشکل نداره انجام بده ولی به نظرم از ۱۴ پریودت تا ۱۰ روز داشته باش.مثلا من شوهرم سختشه یهو ۱۰ ۱۲ روز رابطه داشته باشیم و خودمم تنبلی دارم یکم دیر تر شروع میکنم از اونطرف تا هر زمانی که پا بده رابطه دارم.ولی طول تخمک گذاری حتما رابطه داریم

2 Likes

پری هام منظم بودن ولی از وختی اقدام کردم عقب جلو میشه

2 Likes

دوره هام ۲۸ روزس

1 Likes

ن باو سالم باشه کافیه

2 Likes

ن باو اگ ب اون باشه هر روز میخاد :grin:

1 Likes

بله از دهم

2 Likes

ی دنیا ممنون اجی :heart_eyes::kissing_smiling_eyes::kissing_heart::kissing_smiling_eyes:

1 Likes

از ماشین حساب های زیر استفاده کن
https://farzand.net/menstrual-cycle-length-calculator
با این طول دوره رو حساب کنید :point_up_2:
با این روز تخمک گذاری رو :point_down:
https://farzand.net/ovulation-calculator-irregular-period

2 Likes

بازم تشکر :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

2 Likes

فدات عزیزم

2 Likes

مارال جان من ی جا خوندم از بعد پری یک شب در میون داشته باشی شانس بارداری بیشتزه

3 Likes

اتفاقا از همون روزی ک پاک میشم ی شب درمیون نزدیکی داریم ولی الان سه ماهه ک هیچی ب هیچی

1 Likes

تازه دوره هامم منظم بود ولی از وختی ک اقدام کردم ماه پیش چهار روز جلو انداختم اینماهم ی هفته عقب انداختم

1 Likes

من ۳ ماه هی دنبال کیت تخمک گذاری و این چیزا بودن و باردارم نشدم. دقیقا همون ماهی که تصمیم گرفتم کلا بیخیال بشم و ۲ روز بعد پریودم یه شب در میون نزدیکی داشتیم فک کنم تا ده روز بعد. همون ماهم باردار شدم. کلا زدم به بیخیالی. اون ۳ ماه قبلش هییی استرس داشتم و بهش فک میکردم.

2 Likes

منم خیلی استرس دارم ولی تصمیم گرفتم اینماه کللن عین خیالمم نباشه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.