بهترین زمان تزریق آمپول hcg

بهترین زمان تزریق آمپول hcg?

1 Likes

امپول چی هس؟:sweat_smile::laughing:

1 Likes

من امروز روز ۱۳ پریودی هستم سونو دادم تخمدان سمت چپ یه فولیکول ۱۷ دارم کی بزنم بهتر هست روز چندم

1 Likes

منم امروز سونو داشتم ندادم😣ای کاش میدادم

1 Likes

به آزاد شدن تخمک کمک می‌کنه و امکان بارداری بیشتر میکنه

اها چ خوب.اهل کجایین؟

من بیشتر بخاطر کیستم رفتم سایزش تغییر نکرده بود ولی خوب یه فولیکول ۱۷ دارم نمی‌خوام از دستم بره

روز چندم بیشتر تاثیر داره آخه دفترچه ام تمام شده می‌خوام بدونم روز ۱۴ بزنم بهتر یا ۱۵ برم حداقل آزاد بگیرم بزنم

نمدونم عزیزم

زهره جان دکتر برا من برا روزهاي12,14داده هر ماه بزنم بعد گفت14تا17نزديکي داشته باش،

عزیزم زیر نظر پزشک باید از داروهای محرک تخمک گذاری استفاده کنید

1 Likes

من رفتم سونو گف فوليكول ١٨ و ١٦و ١٢ دارم دكتر بهم دوتا امپول hcg داد كه شب ساعت ١٠ بزنم و گفت يك روز درميون نزديكي داشته باشم دعا كنيد واسم اين ماه باردار باشم همچنين همتون جواب بگيريد ان شا الله

انشالا که نتیجه بگیرید :rose:

ممنون عزیز

ممنون خانم حکیمی سپاس

1 Likes

ممنون

سلام
زهره جون منم دارم ولی دکترم گفت کی بزنم
از روز سوم پری قرص لتزول داد صبح و شب تا پنج روز فردا تموم میشه
شنبه باید امپول اف اس اچ بزنم
یکشنبه اچ ام جی
چهارشنبه برم سونو که بگه کی نزدیکی کنم

آخه من قبلا روز ۱۵ بهم گفت بزن تا قبل از ساعت ۱۰ ولی جواب نمی‌گرفتند این سری یکم تخمدان سمت چپم درد داشت و ترشحات بی رنگ که در زمان تخمک گذاری صورت میگیره گفتم اگر بشه فردا بزنم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.