بهترین زمان اقدام به بارداري براي پسردار شدن

سلام خانما
من ديروز كيت تخمكگذاري استفاده كردم و منفي بود امروز دوباره استفاده كردم يه خط كمرنك افتاد البته منظورم علاوه بر خط مرجع يه خط كم رنك افتاد
كيت به خاطر اين استفاده ميكنم كه ني ني اكه خدا بخواد بسر بشه حالا اكه امشب مثبت شد كي اقدام كنم بهتره
در ضمن يه كوچلو درد تو پهلوم دارم اين یعنی تخمكگذاري انجام شده يا نه ازاونجایی که کیت احتمال خطا داره

1 Likes

کیت که مثبت شد اقدام کنید مبگن اگه زن هم اول ارضا بشه هم برای پسر شدن تاثیر داره
البته همه اینها احتمال عزیزم
یه کار دیگه که خوندم خودتون با جوش شیرین بشورید
اگه توی اینترنت نگاه کنید خیلی راهکارها هست

موفق باشید

1 Likes

سلام عزیزم
لطفا لینک زیر رو مشاهده کنید
https://farzand.net/expert-answer/1312894687-all-the-steps-needed-to-get-gender-boy

2 Likes

مرسي عزيزم راستش فك نكنم مطلبي مونده باشه كه نخونده باشم فقط اين قضيه تخمكگذاري خيلي گيج كننده ست امروز مثبت شد كيت و من كلا شك كردم جون علامتاي ديكه تخمكگذاري رو نداشتم رفتم بيش ماما كه واسم سونو بنويسه ايشونم كفت خيلي زوده ديكه جرا كيت مثبت شده نميدونم خلاصه اين همه رعايت كردم ترجيح دادم سونو هم برم

1 Likes

مرسی نیلوفر جون:heart:

1 Likes

از طریق سونو و ازمایش خون هم بخواهید ازتون بگیرن
اینطوری زمان تخمک گذاری و دقیقتر میگن
البته دقیقا نمیگن فلان روز اون هم مثل مثبت شدن کیت که مبگن تا سه روز پشت سر هم نزدیکی کنیده
ولی خوب خیالت راحته
موفق باشید و به زودی یه نی نی سالم پسر خدا بهتون بده

1 Likes

مرسي عزيزم انشاالله:heart:

1 Likes

خواهش می کنم :rose:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.