بهترین زمان استفاده از بی بی چک

سلام بهترین زمان استفاده از بی بی چک چه زمانی هست تا بتونیم نتیجه قطعی بگیریم ؟ یک روز بعد از تاخیر در پریود یا یک هفته؟

من تقریبا نه ماه پیش یه حاملگی پوچ داشتم قبل عید رفتم دکتر تا دوباره اقدام به بارداری کنم دکتر گفت تخمک ها یکم ضعیفه دو دوره قرص مدروکسی برام داد ، دوره هام ۲۵ روزه هست ۱۴ اردیبهشت اولین روز آخرین دورم بود الان امروز باید پریود میشدم که نشدم خیلی استرس دارم می ترسم بی بی چک بزازم و منفی نشون بده واسه همون میخوام بدونم کی بی بی چک بزازم تا نتیجه قطعی رو نشون بده ؟

الان می تونید بی بی چک استفاده کنید اما ممکنه باز هم جواب درست رو نشون نده، با توجه به اینکه اقدام داشتید بهتره آزمایش خون بدید

سلام یه هفته صبر کن بهتر نشون میده یه روز بعدش یا همون روزش نشون میده ولی خیلی کم رنگن

ممنونم دوستاناز جواباتون ، دل تو دلم نیس عجله دارم که زودتر جواب رو بدونم میخوام فردا بی بی چک رو بزارم دعا کنید مثبت در بیاد

حالا دکتر گفته هر وقت مثبت شد زود بیا ،قراره آمپول برام تجویز کنه تا دوباره سقط نشه خلاصه که فکرم بد جوری مشغوله

ان شاالله که مثبت ابجی توهم واسه من دعا کن مال منم مثبت بشه فدات

انشاالله عزیز مال تو هم مثبت، انشاالله هر کی که نی نی می‌خواد مثبت میشه🙏🏼

بي بي چك معمولا 1 هفته تا 10 روز بعد تاخير ولي اگر خيلي عجله داري و دنبال 1 جواب دقيق و سريع ميگردي آزمايش خون را بهت توصيه ميكنم .

میگن واسه ام زود هی صبر کن صبرکن نمیدونم چه کار کنم

من امروز صبح یه روز از وقت پری میگذره بی بی چک زدم منفی نشون داد فردا میخوام آز خون بدم

آخه بعضی از علائم مثل تکرار ادرار ، افزایش دمای بدن ، احساس گشنگی و … رو دارم ، ولی سینه هام درد نمیکنه فقط احساس میکنم یکم تغییر حالت دادن اگه باردار باشم حتما باید سینه هام دردناک بشن؟ الان چون درد نمیکنه بارداری منتفیه ؟
البته بعضی وقتا زیر شکمم مثل درد پریودی درد میکنه ولی بعدش درست میشه

ببين عزيزم من وقتي واسه اولين بار اقدام كردم حالت تهوع هم داشتم و اين فقط تلقين بود و اصلا باردار نبودم و لي ماهي كه باردار بودم هيچ علامتي نداشتم نه تهوع و نه سينه درد فقط گاهي تخمدانهام تير ميكشيد. يعني ميخوام بگم كلا علايم خيلي قابل استناد نيستند و شايد اثر تلقين باشه اما حتما از خون بده تا خيالت راحت بشه

چه جوریه که روی کیت های بارداری مینویسه یک هفته بعد از نزدیکی . من همیشه یک هفته بعدش که انجام میدم منفیه یعنی میشه اشتباه باشه ؟

عادت ماهیانه ات که گذاشت عادت نشدی اون موقع میشه روز اول عادت تست کرد ولی کم رنگ اگه میخواهی جواب کامل از بی بی چک بگیری بعداز عادت یه هفته یا ده روز جواب نهایی میده مال من بعداز عادت همون روز زدم نشون داد ن اشتباه نمی کنه خیلی کم پیدا میشه اشتباه بکن بی بی چک ها وگرنه همه شون درسته کارمیکنن

1 Likes

سلام عزيزم من پنج روز مونده بود به پريودى گذاشتم بعد از چند ساعت خط دوم افتاد همه ميگن تا ده دقيقه معتبره ولى درست نيست آزمايشم دادم مثبت بود

یکی دوبار دیگه تکرار کن ببینه چه جور میشه

آره عزیزم تست های بارداری خونگی ممکنه جواب اشتباه بدن

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.