بهترین راه جلوگیری از بارداری چیه؟

وقتی اسم روش های جلوگیری از بارداری میاد معمولا اکثر افراد یاد قرص و کاندوم میافتن اما انقدر راه های مختلفی برای جلوگیری از بارداری هست که ممکنه انتخاب رو سخت کنه، واقعا بهترین روش چیه؟ یه روشی که هم مطمئن باشه و هم هر دو طرف راضی باشن، مزایا و معایب هر روش چیه؟
ممنون می شیم اگر تجربیات تون رو با ما به اشتراک بذارید، خانم هایی که در حال اقدام به بارداری هستید یا باردارید این پست رو حتما برای خودتون ذخیره کنید چون بعد از زایمان و در دوران شیردهی باید یک روش مناسب برای جلوگیری از بارداری انتخاب کنید.

اگر شما اطلاعاتی در مورد روش های جلوگیری از بارداری ندارید حتما با شماره 70701050 - 021 تماس بگیرید و با کارشناس مشورت کنید. اگر در حال حاضر به هر دلیلی تمایلی به بچه دار شدن ندارید خیلی مهمه که از روش صحیحی برای این موضوع استفاده کنید.

1 Likes

به نام خدا
مطمئن ترین راه اینه که خودت تو یه اتاق بخوابی شوهرت تو یه اتاق دیگه
و من الله توفیق :rofl:
اما خارج از شوخی من فقط به کاندوم اعتماد دارم. آمپول ها و قرصا که هورمونی هستن. اسفنج ها خطاشون بالاست. آیودی خطر زایمان خارج از رحم داره. طبیعی و تقویمی هم که جز روش های جلوگیری محسوب نمیشن

5 Likes

من یازده ساله ازودواج کردم و همیشه طبیعی یا با کاندوم جلوگیری کردم هیچ اعتقادی به قرص و …هم ندارم و هیچ وقتم توکار خدا دست نمیبرم.

1 Likes

خیلی باحال بووووووووووووودد :rofl::rofl:

1 Likes

به نظر من بستگی یه سن و سال و شرایط زندگی و بدن و قصد بچه دار شدن یا نشدن داره
از نظر من قرص خوبه ، کاندوم رو اصلا دوست ندارم مگر هر از گاهی چون هم رو لذت بردن اثر میزاره هم هر از گاهی خارش و … (مدلهای مختلف امتحان کردم) ولی راه حل خوبی نمیبینم
طبیعی هم از نظر اینکه مرد همش باید هواسش باشه و مراقب باشه به نظرم جالب نیست چون یه جوری استرس میگیره
قرص رو امتحان کردم خوب بود
اما اونم مدت طولانی نباید باشه به نظرم ، هر از گاهی وسطش پازه بدن خوبه

2 Likes

آمپول هم هست من امتحان نکردم
قرص هم البته به همه نمیسازه
من خداروشکر نه افسردگی نه پرخاشگری گرفتم و نه چاق شدم یا موی زاید دراوردم
مشورت با دکتر خوب بهترین راه حله :+1:

2 Likes

نخیر بهترین راه حل همونیه که من گفتم

1 Likes

نمیشه کنار هم بخوابیم بالشت بزاریم وسط تقلب نشه؟؟؟؟؟ :thinking:

2 Likes

دختر تو مگه قرار نیست امروز،بری زایمان ؟؟؟؟؟اینجا چی میخواااای پاشو برو دیگه :joy::wink:

1 Likes

نه پس فردا میرم. چند روز از دستم راحتید

وای نه
دلمون تنگ میشه
آزاده عکس نی نی رو بفرستیااااااااااااااا

1 Likes

من میدونم شما تقلب میکنید :smiley:

قول نمی دم ولی سعی میکنم :joy:

1 Likes

چند روز کسی نیست اذیتتون کنه
چشم در اولین فرصت که گوشی بدن دستم عکس ناز دخترو میفرستم

2 Likes

ای جونم :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

1 Likes

به نظرمنم بستگی به شرایط بدنی آدم داره

من خودم اصلا کاندوم رو دوست ندارم کلا لذت رو از بین میبره و فقط از روی اجبار ازش استفاده میکنیم!
ولی چندماه قرصِ خوب خوردم خیلی راضی بودم مثلا هرقرصی به من نمیسازه و بعضیا رو بخورم حالت تهوع میگیرم
فقط از عوارض قرص واسم کم شدن میل جنسی بود
روش های دیگه رو هم زیاد قبول ندارم …

1 Likes

حالا بهترین راه واقعا چیه؟ :thinking::thinking::thinking:

آزاده گفت عزیزم

1 Likes

ولی کار ندارم تو این دوسال که جلوگیری نداریم چقدر حال میده و راحتیم… نه دغدغه کاندوم و جلوگیری و اینا… :rofl::crazy_face:

2 Likes

چرا نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.