بهترين فوق تخصص قلب كودكان

سلام، دخترم ٣/٥ ماهشه، تشخيص سوراخ بودن قلب دادن كه بايد عمل بشه، ميشه لطفا بهترين فوق تخصص قلب كودكان رو معرفي كنين بهم، ممنون

دکتر محمدرضا خلیلیان دکتر خوبیه عزیزم
سه ونیم ماهه خب ممکنه بسته شه دکتر گفت الان عملش کن؟!

گفت شش ماه تا يكسالگي بايد عمل بشه، گفت اين نوعش بسته نميشه

محمدرضا خليليان كسي رو عمل كرده كه بشناسيش عزيزم؟

از اطرافیان نه فقط شنیدم که عملاش خوبه پسرخودمم پیشش بردم
یه سوال واست تو صفحه نی نی بان اینستا میذارم تو اون پست ببینم بقیه چی میگن

مرسي عزيزم، مشكل دخترم سوراخ بطني هست، اگر لازمه كه اونجا مطرح بشه، دكتراي انگليس گفتن خوب نميشه و بايد عمل كنه، خيلي بهشون اعتماد ندارم ، ميخوام نظر دكتراي ايرانم بدونم، مرسي

شما انگلیس زندگی میکنید!؟

سلام دکتر شیر محمدی . بیمارستان شهید رجایی و خصوصی بهمن من خواهرم ۶ ماهگی عمل قلب باز شد خداروشکر الان مشکلی نداره حتما ببر شهید رجایی و اگه میتونی هزینه کنی بیمارستان بهمن ببر

1 Likes

عزیز خیلی از بچه ها اینطور میشن اما میگن تا ده سالگی خودش خود به خود بسته میشه حتی پسر همسایمونم همینطور بود الان سه سالشه هنوز عملش نکردن گفتن خودش بسته میشه ماشالله اونقدر شیطونه بیا و ببین توکلت بخدا باشه برو دکتر انشالله بحق شش ماهه امام حسین ع نیازی به عمل نداره بهترین دکتر برای بچه شما بعد خدا باشه بی بی رباب :pray:

1 Likes

دکترای انگلیس کی باشن فدات شم وقتی تو خدا روداری اصلابه حرفشون اعتنا نکن فدات شم

1 Likes

بله عزيزم

مشكل خواهرت سوراخ قلب بود؟ خدا رو شكر كه نشكلي نداره الان ، مرسي عزيزم

الهي آمين، والا اينا ميگن خطرناكه اگه بمونه، ممكنه با تعلل به رگ آسيب برسه كه كار خيلي سختتر ميشه، خدا كنه فقط به عمل نياز نباشه و خوب بشه

1 Likes

رها جون انشا الله حضرت مهدی بچتو شفا بده واقعا ناراحت شدم برم حرم برات دعا میکنم اگه لایق باشم :pray:

1 Likes

خدا فقط بشنوه صدامو، بچه ي طفل معصوم چه حوني داره كه بره زير تيغ جراحي، تورو خدا دعا كنيد

اي خدااااا، ان شالله، ممنون عزيزم ، دعا مني برامون، يك ماه ديگه وقت دارم دوباره براي اكو، معجزه شده باشه

1 Likes

انشا الله امام رضا حضرت مهدی معجزه کنن این دفعه خوب باشه عزیزم

1 Likes

الهي آمين، هزار بار آمين

آمین آمین انشاالله فرشته ها هم آمین بگن

1 Likes

عزیزم دکترای اونجا کاه رو کوه میسازن بنظرم با دکترای خودمون مشورت کنی خیلی خیلی بهتره .اونا که دلشون برای بچمون نمیسوزه بچه ات بسپر دست خدا انشالله با دستای ابالفضل درمون بشه :pensive: بخدا اسم حضرت عباس میارم تنم میلرزه. اصلانگران نباش گلم منم ی مادرم حالت رو خوب درک میکنم ی سوره از قران رو نذر کن که بچه ات خوب شد تا چندسال بخونی بخداخدا خودش کمکت میگنه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.