بنظرتون کار درستیه؟

سلام دوستان من 19 سالمه و تقریبا یک ساله که از یک اقای 26 ساله خوشم اومده.ایشون معلمم هستن و از لحاظ خانوادگی دقیقا عییین خانواده ی خودمه و باتوجه به رفتاراش و حرفاش متوجه شدم که پیشش با بقیه فرق دارم…نمیدونم برم بهش بگم یا نه؟؟دوساله شاگردشم و هر هفته همو میبینیم و دلم قنچ میره براش :slightly_smiling_face:…ولی خیلی دوس دارم زود تکلیفم مشخص شه :sleepy: کسی این تجربه رو داشته؟؟ به نظرتون کار درستیه یا نه؟؟

6 Likes

اگه حستون دو طرفه باش خودش پیشقدم میشه
بهتره نگی و صبر کنی

4 Likes

سلام گلم خوش امدین به مامی گپ خب گلم اگر میدونی واقعا خوبه صحبت کن با خانواده

2 Likes

اینکه خودتون برین بگین بنظرم تبعات خوبی نداره
اما ب طور غیر مستقیم بهش القا کنین ک حس خوبی نسبت بهش دارین

3 Likes

آخه برم چی بگم

1 Likes

خودت نگو .
هر هفته همو میبینید پس فرصت دارید که اگه اونم حسی داره خودش بگه

1 Likes

چطوری؟؟ :slightly_frowning_face:

اقاهه ازت خاستگاری کرده ؟

نه بابا صرفا دوسش دارم و احساس میکنم اونم بهم حس داره

1 Likes

خب پس نشون نده بهش علاقه داری بزار خودش پیش قدم بشه

میترسم صبر کنم و اخر سر بفهمم هیچ حسی نداشته بهم…ترجیح میدادم زود تر تکلیفم مشخص شه تا از بلاتکلیفی دربیام :)))

1 Likes

رفتارهات نباید خیلی تابلو باشه ک از اون خوشت میاد
اما یه جوری هم نباشه ک برداشت برعکس کنه

چجوری مثلا؟؟

بری بگی اشتباه محضه هرچی خودت بگیری بهتر جواب میده
اصلا ثابت شده آدم کسیو دوس داشته باشه بره بهش بگه دیگه اون آدم فرار میشه ازش

1 Likes

خب اگه حسی نداشته باشه با گفتنش فقط خودتو کوچیک میکنی به نظرم بهتره صبر کنی و فقط با رفتارات توهم بهش بفهمونی که بابقیه برات فرق داره

1 Likes

اگر اونم بخواد که باید حرکتی بزنه ولی بهتره شما چیزی‌نگی شاید رفتار اون بخاطر شخصیت شما باشه نه علاقه شخصی شایدم بخاطر علاقه باشه که اون باید بگه

1 Likes

میدونی گاهی ما دخترا خیلی توی خیال ب سر میبریم
مثلا الکی با دوستات در مورد اینک خواستگار داری صحبت کن جلو معلم تون ،ببین عکس العمل اون چیه

2 Likes

عزیزم به هیچ وجه نگو
بزاراگر پیشنهادیه از طرف ایشون باشه

1 Likes

آخه گاها زندگی بعضیارو میشنوم که مثلا دختره میگه اگه من اولین بار بهش نمیگفتم هیچ وقت رابطه مون شکل نمی گرفت و چندین ساله ازدواج کردن و طرف الان حاملس

آدم به شدت مغروریه و به خاطر شغلش تو جمع دانش اموزا به ادم رو نمیده ولی وقتی تنهایی باهاش حرف میزنم(در مورد درس و اشکال و فلان) خیلی خیلی صمیمی رفتار میکنه جوری که میدونم با هیشکی حتی تو تنهایی اونجوری نیس و میدونم به خاطر شخصیت من نیس چون من همیشه باهاش تو چهارچوب دانش اموزی رفتار میکنم و هیچ حرکت اضافه ای نمیکنم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.