بنظرتون پیم بدم بهش؟؟؟؟

تقریبا یکماهه باهم حرف نمیزنیم دوسالم هست باهمیم جزهم نمیتونیم هردومون بریم بایکی دیگ کنارهمم همو اذیت میکنیم از جزعیات رابطمونم ک به همه دوستاش میگه دلمم براش تنگ شده چند روزه میخوام باهاش حرف بزنم میترسم دلمو بشکونه اینم بگم هروقت دعوا میکردیم اون میومد الان خیلی ازم ناراحته

5 Likes

خب حالا ک هر وقت دعوا کردین اون پیش قدم شده
بد نیست ی بار شما بری

2 Likes

همش بهانه اس عزیزم
بخواد باهات حرف بزنه سنگم از آسمون بباره میزنه
نمیخواد.
ولی اینکه تو بهش پیام بدی یا نه به اخلاقیات خودت بستگی داره
یک ماه بدون هم بودین بازم میتونید، چیز عجیبی نیست

2 Likes

همیشه میاد اون اما من میترسم دیگ دوسم نداشته باشه

2 Likes

اخع ۶ماهم بدون هم بودیم اون برگشته

2 Likes

کلا چقدر باهم بودین؟؟
حساب کنی قهراتون رو کسر کنی فک کنم سرجمع میرسی به سه ماه
این رابطه درسته؟

۹ماه باهم بودیم۳ماه قهر کردیم باز اومدیم پیش هم چند ماه بعد۶ماه قهر الانم ک یکماهه

1 Likes

اگر رابطتون خیلی خوبه و خیلی عاشق هم بودین

اگر همیشه ایشون پیش قدم میشده

یه قدمم شمابرای رابطه برداری به جایی برنمیخوره حالا نه مستقیم غیر مستقیم به بهانه تبریک عیدو ریپلای استوری میشه پیام بدی اگر تمایل داشت و بیشتر صحبت کرد که اشتی میکنین اگر دیدی خودشومیگیره دیگه چیزی نگو

2 Likes

اخلاقش اینجوریه تا خودش نخواد اشتی نمیکنه هرچقدم بگی،،،، اما به این فگ میکنم همه چیو به دوستاش گفته دلم میگیره

1 Likes

از هم چیزیم فهمیدین؟
همش قهرید که
چند سالتونه؟

1 Likes

حق داری ولی چرا این همه قهربینتونه ؟؟؟؟

رابطه ی سالم این همه قهرای طولانی مدت نداره

فرداروز رابطتون جدی تر شد میخواین ۶ماه قهرکنین؟؟؟

من بیست اون بیستو پنج نه هیچوق بهم خیانت نکردیم دعوامون میشه بیخودی مثلا الکی الکی چرا تو بمن سب بخیر نگفتی یبار اون بمن گفت خسیس یبار بخاطر خواهرش کلا یادم میاد خندم میگیره سرچیا دعوا میکنیم ما میاد پیشم گریه میکنه موش میشه اما الان نمیتونم کنترلش کنم هرچیم بینمون میشه دوستاش میدونن من بدم میاد خب

1 Likes

بخدا نمیدونم تغصیر کیه هی میبینم تو اینستا از مزایای تنهایی پست میزاره منم میگم حتما خوشحاله دیگ پیم نمیدم بهص

1 Likes

خب میخواد تنها باشه که هیچی شماپیام نده اصلا
ولی اگر خودشم پیام داد بگو که من قهرای طولانی مدت رو دوست ندارم به شرطی اشتی کن که این تو دلخوری بعدی قهرتون طولانی نباشه

چند روز پیشا بهش زنگ زدم عین خلوچلا گفتم دیگ بمن زنگ نزن گفت تو زنگ زدی بمن میگی دیگ بمن زنگ نزن؟؟؟ گفتم ن منظورم اینع۶ماه دیگ۳ماه دیگ سروکلت پیدانشه میخوام زندگی کنم ولم کن

1 Likes

ببین فقط میتونم بگم قید ازدواج باهاشو بزن
خیلی رفتارش بچه گونه اس
توام که مشخصه نه سیاست داری نه میتونی مدیریت کنی:neutral_face:
امیدوارم ناراحت نشی:blush:

اگ داشتم کسی که دوسش دارم انقد ازم دور نمیشد

1 Likes

بخاطر چی دوسش داری؟؟
مطمعنی دوسش داری یا فقط از سر تنها نبودن یا عادته؟
فقط و ققط باید با خودت صادق باشی که به حالت کمک کنی

این رلت به بلوغ عقلی نرسیده

1 Likes

مردا همینن کلا

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.