بنظرتون من اشتباه کردم؟؟

بچه هاااا من ازدواج کردم شمال و مامانم و خواهرام و پدرم شهر دیگه زندگی میکنن که 13 ساعت راه هست.
خواهرام بنا به دلایلی دارن میرن خارج از کشور زندگی کنن ولی پدر و مادرم بخاطر اینکه من شهر غریب هستم و احساس تنهایی میکنم و تنها نشم نمیرن با اونا.
حالا خواهرام که برن مامانم خیلییی ناراحتی میکنه.
یک ماه پیش ما رفتیم شهر مادرم اینا عروسی. بعد از اوم خواهرام و پدر و مادرم دو هفته پیش اومدن شهر ما بخاطر اخرین باری که خواهرام ایران بودن. و منم گفتم که حالا که دارن میرن میرم شهرشون هم خداحافظی کنم هم چند روزی پیش مادرم باشم که احساس تنهایی نکنه.
از طرفی هم قبل ازدواج با شوهرم قرار گذاشته بودیم تنهایی نریم شهر دیگه.
حالا خلاصه شوهرم میگه تو بری چه تاثیری داره و تو بری یا نری مامانت نازاحت هست. ولی بعد از کلی بحث و صحبت اون رفت سرکار و بهم گفت خودت ببین چیکار میکنی ولی نظر من اینه که نری. خلاصه تلفنی چندین بار زنگ زدم بهش و تصمیم شد که من برم و الان تو اتوبوس هستم و دارم میرم. ولی شوهرم ناراحت هست. چندبار بهش گفتم بیا ترمینال خداحافطی کنیم ولی اخرین بار گفت چقدر زنگ میزنی داری میری برو دیگع خداپشت و پناهت منم خیلیییی ناراحت شدم از حرف زدنش و قطع گردم کلی هم گریه کردم. دیگه هم بهش زنگ نزدم. و تصمیم دارم دیگه زنگ نزنم تا ببینم خودش کی میزنه.
بنظرتون کار من که دارم میرم اشتباه هست؟؟؟

10 Likes

نه بذار آروم شد بهش پیام بده

یکم برا مردا سنگینه ک زن تنها بره مسافرت

4 Likes

نه عزیزم اصلا اشتباه نیست مامانت بخاطر تو نرفته با خواهرات تو هم باید این محبتشو جبران کنی و بری لااقل چند روز بمونی که به نبودن خواهرات عادت کنه
فقط تو اتوبوس خواهشا پروتکل هارو رعایت کن هر چند سخته

1 Likes

خیلییی ناراحتم بخدا
بین دو راهی گیر کردم. نه میتونم نرم الان دارم میرم هم اون خیلییی ناراحته

1 Likes

اره بخدا مامانم گناه داره :cry:
ولی شوهرم هم خیلی ناراحت شده

1 Likes

شوهرت باید خودشو میذاشت جای تو میدید اگه این مشکلو داشت نمیرفت پیش خانوادش بمونه بعد از تو ناراحت میشد

1 Likes

راستی اینم بگم اخرش شوهرم گفت عزیزم تو بمون من فردا تو رو راهی میکنم بری ولی من گفتم فردا دیر هست و الکی پرواز خواهرام رو یک روز جلوتر گفتم بهش

بخدا منم همینو گفتم بهش میگه من اگه بودم نمیرفتم :confused::confused:

1 Likes

به نظرم کارت اشتباهه نباید تنهایی میرفتی تو راه کلی اتفاق ممکنه بیفته ولی کاره شوهرتم اشتباهه خودشم باید با تو میومد من شوهرمم اجازه بده مامانو بابام نمیزاره من تنهایی از شهری به شهر دیگه برم

2 Likes

میرفت نمیدونم این آقایون چرا اینجوری هستن چرا یه خانم نباید تنهایی بره مسافرت آخه
شوهر منم هیچ وقت نمیذاره تنهایی برم
ولی زمان مجردی خودم تا دانشگاه پنج شش ساعت تو راه بودم تا برسم

من اگه بودم صبر میکردم یه موقعیت مناسب با شوهرم میرفتم
وقتی قول میدین نباید زیرش بزنید !!! اینجوری تصمیماتتون بی ارزش میشن حالا با خودش میگه این همون بود که میگفت تنهایی جایی نمیرم الان زیر حرفش زده
من خودم روی قول قرار خیلی حساسم و خیلی بدم‌میاد شکسته بشه :sweat_smile:

1 Likes

به نظرم میزاشتی باشوهرت میرفتی
کاردرست نبوده ازدید من

والا از اول اشتباه کردی راه دور شوهر کردی
دیگه بقیه اش رو خودت میتونی حدس بزنی اشتباه کردی یا نه

به نظرم کارت اشتباه نیست تازه خود شوهرت باید میگفت برو که مامانت تنها نباشه… بهش فکر نکن شوهرت اروم بشه متوجه میشه که تو باید میرفتی

شما انگار به حرف شوهرت هیچ گوش نمیدی یادمه یه بارم گفته بودی دوستامو میخواستم بیارم خونه شوهرم ناراضی بود
بعدشم که به حرفش گوش نکردی اخر کار خودتو کردی
مردا اینچیزا یادشون نمیره ها که حرفشون بی ارزش باشه واسه زنشون
با همین اتفاقای ریز مشکلات بزرگ به وجود میاد بهتر عاقل تر عمل کنی احساسی پیش نری

3 Likes

به نظرم نه چون شرایط همیشه یکسان نیست که این قراری ک گذاشتین همممیشه قابل انجام باشه
خیلی وقتا ممکنه لازم باشه شما یا همسرتون تنها مسافرت برید مثل الان
شما فکر کردی مدرت بهت نیاز داره ممکن بود همسرت چنین نظری داشته باشه و شما نتونی باهاش بری فکر نکنم انقدر ناراحتی داشته باشه

اشکال نداره خودخوری نکن ازین ناراحتی و دلخوریا پیش میاد بزار اروم بشه بعد از دلش در بیار

منم شرایطم مشابه شرایط شماست قبلا که بچه نداشتم خودم تنهامیرفتم الان که بچه دارم باهمسرم میرم توشرایط سخت بچه باید کنارپدرومادرباشه همینطورکه بچه هاازپدرومادرشون همچین توقعی دارن من خودم حدودیک ماه رفتم ازمامانم پرستاری کردم چون وظیفم بودبنظرم الانم وظیفه شماست کنارمادرتون باشید وهمسرتون غیرمنطقی رفتارکردن

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.