بنظرتون فرزند دوم آره یا نه؟

دخترم ۵سالشه.برا بچه دوم خیلی دو دل بودم.هم دوست داشتم یه دختر دیگه داشته باشم ولی از مخارج زندگی میترسیدم.الان یک ماهه باردارم.دوباره پشیمون شدم و ناراحتم. من اشتباه کردم باردار شدم؟

نخیر اصلن اشتباه نکردید خدا خودش روزی بنده شو میده

1 Likes

این بهترین کار بود عزیزم البته شرایطم مهمه اگه شرایط مناسبی دارید بهترین تصمیم بوده چون که تک فرزندی اصلا خوب نیست و چندسال دیگه قطعا پشیمون میشدین از اینکه اقدام به داشتن فرزند دوم نکردین و بهتون تبریک میگم

1 Likes

مبارک باشه
خیلی هم خوبه ک دخترتون تنها نباشه
شما اگر شرایط نسبی اقتصادی رو دارید بهترین زمان بچه دار شدن همین زمان بود ک شما اقدام کردید
ان شاءالله بارداری سالم و راحتی داشته باشید

1 Likes

بچه که برکته خدا خودش داده روزیشم میرسونه غمت نباشه ابجی

2 Likes

نه عزیزم خیلیم کارخوبی کردی مبارکت باشه عزیزم من پسرم برج سه داره میره توسه سال الان دوماهه اقدامم هرچی مصلحت خداباشه :pray:

1 Likes

دقیقا عزیزم منم امیدم بخداست

1 Likes

چقد خوووووب
همه مردم چند تا بچه میخوان بخاطر مسائل اقتصادی میگن یکی دوتا ولی اگه مشکل نداشتن مثه قدیما میاوردن😅والا بخدا

2 Likes

من دخترم چهار سالشه و چهار ماهه دارم اقدام میکنم وهنوز باردار نشدم همش منتظرم که باردار شم باید خوشحالم باشی عزیزم

2 Likes

این موضوع به صورت خود کار بعد از 3 روز بعد از آخرین پاسخ بسته شد. پاسخ جدید دیگر مجاز نیست.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.