بنظرتون بی بی چکم مثبته+ عکس

فدات عزیزدلم شانستو امتحان کن عزیزم خدارو چه دیدی و باردار شدی عزیزم

2 Likes

عزیزم منم تنبلی تخمدان دارم وiui انجام دادم خدارو شکر مثبت شد

1 Likes

عزیزم احتمال زیاد باردارین ولی حتما آزمایش خون بارداری انجام بدین

1 Likes

انشالله ولی خیلی میترسم نمیدونم چیکار کنم

2 Likes

چی بگم والا میترسم آخه اونقدر هم وسعمون نمیرسه ک اگر بایک بار iuiنشد بتونم دوباره هم تکرار کنم

1 Likes

عزیزدلم فقط نباید استرس و ترس داشتخ باشب که آیا گرفته یا ن منم سری اول اینقدر تو فکر میرفتم آخرش منفی شدم و درکت میکنم عزیزدلم شوهرم برشکست شده تمام دارو ندارمون رفت واسه بدهی هاش با ترس هم رفتم انجام دادم میگفتم اگه نشد پول کاشت رو از کجا بیارم ولی خدا مهربون تر از حد تصورمونه و مطعا باش ناامیدت نمیکنه :heart::heart::heart::heart::kiss:

2 Likes

خب خدارو هزار مرتبه شکرک نتیجه گرفتی انشالله ک سالم بغل بگیریشون بادلی خوش :heart_eyes::kissing_heart:انشالله تا خدا نخواد نمیشه حالا یه مدت صبر میکنم بعدش میرم iuiتاببینم خدا چی میخواد

1 Likes

واااااای خدا اینکه مثبته . برو آزبده بهمون خبر بده . الهی یه نی نی جیگری باشه دل مامانش بهش خوش بشه .

1 Likes

ممنون عزیزم.شنبه آزمایش دادم خدارو شکر مثبت بود گلم :kissing_heart:

3 Likes

خیلی خیلی تبریک میگم الهی شکز گلم:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:واسه بقیه دعا کن

2 Likes

فداتشم عزیزم خدا گل دخترت رو حفظ کنه :heart_eyes: حتماااا همیشه اول بقیه رو دعا کردم بعد خودم

1 Likes

فدات بشم من

1 Likes

:kissing_heart: :kissing_heart: :kissing_heart: خدانکنه عزیزم

1 Likes

الهی شکر

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.