بنظرتون باردارم ؟علائم شما چیه؟

سلام
دوستان من روز ۱۲ اقدام و تخمکم زیر دلم خیلی درد میکنه سینه هامم سنگین و دردناک شده علائم سرماخوردگی دارم ولی سرما نخوردم توی دلم انگار میلرزه دست و پامم یخه بنطرتون باردارم؟شنبه باید پری شم

سلام عزیزم
از روی این علائم نمیشه گفت باردارید یا نه چون موارد مختلفی باعث به وجود آمدن این علائم میشه
تا شنبه صبر کنید اگر پریود نشدید حتما آزمایش خون بارداری بدید
انشالا که مثبت باشه

2 Likes

انشاالله:kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes:

1 Likes

حق با خانم حکیمی.من سه ماهه پریود نشدم ماه اول ک ده روز عقب انداختم رفتم آز بتا دادم منفی بود دیگه پریود نشدم امروز ب اصرار مامانم بی بی چک گذاشتم مثبت شد.اصلا علائم نداشتم توجهی هم ب علائم نکردم چون تخمدان پلی کیستیک دارم.دیگه این تقریبا ۲۰ روز حالت تهوع بعد غذا داشتم ک مامانم شک کرد

2 Likes

ای جاااااانم بسلامتی مبارک باشه عزیزم:rose::rose::rose:

مبارک باشه عزیزم خیلی خوبه چن ماه بگذره بعد بفهمی من از بس استرس میگیرم از وقتی اقدام میکنم تا میخاد تاریخ پریودم برسه دیوونه میشم

من کلا بعد آخرین باری ک رفتم دکتر واسم عکس رنگی نوشت دیگه بیخیال بارداری شدم اصلا فکر نمیکردم پریود نشی و باردار بشی معجزه خداست.اصلا نمیدونم چند وقتمه

بنظرم شمام خودتو بزن ب بیخیالی زیاد بهش فکر نکن.تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته حرفایی ک خانم حکیمی ب شما گفتن بارها ب منم گفتن من سه ساله انتظار میکشم

پریود شدم همین الان:cry::cry::cry::cry:

عزیز دلم ناراحت نباش بازم وقت هست باز خوبه ک پریود میشی من با قرص و دارو پریود میشدم.

مرسی عزیزم

پریودم کاملا منظمه و دقیق سر ۲۸ روز میشم ولی چون عفونت دارم نمیگیره عفونتمم تا دارو میخورم خوب میشه وقتی داروم تموم میشه باز میگیرم ازین استرس و انتظار هرماهه خسته شدم

اره منم از انتظار خسته شدم.از وقتی پریودم تمومیشه انتظار تا پریود بعدی.حس میکنم خیلی خستم ازاین انتظار.منم امروز پریود شدم کلی امیدداشتم دیگه دوس دارم بمیرم😢

دور از جون عزیزم نا امید نباش این استرسی ام ک ما داریم نمیزاره بگیره صد در صد استرسه ب شوهرامونم منتقل میشه توکل بخدا

1 Likes

دوستان من پریود نشدم ولی عصر ی لکه دیدم حالتش مث ترشح بود ولی قرمز دیگه ام چیزی ندیدم هنوزم امید دارم باردار باشم:slightly_frowning_face::slightly_frowning_face:

اخی منم همینطور فقط لکه قهوه ای دیدم هنوز چیزی ندیدم امیددارم باردار باشم😓

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.